سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۱۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸- ۳۳: ۱۴
آیت اله دژکام در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی فارس:
آیت اله دژکام امام جمعه شیراز و نماینده، ولی فقیه در فارس با سردار حبیبی فرمانده انتظامی فارس و چند تن از فرماندهان این نیرو دیدار کرد و هفته نیروی انتظامی را به ایشان تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در دیدار با سردار حبیبی فرمانده انتظامی فارس و فرماندهان این نیرو گفت: من میدانم که کار در نیروی انتظامی چقدر پرحجم و سنگین است که جادارد به همه شما خداقوت عرض کنم و هفته نیروی انتظامی را نیز مجددا تبریک می گویم.

امام‌جمعه شیراز افزود: در نیروی انتظامی چند نکته باید مد نظر ما باشد. اگر ما میخواهیم به اهدافی که برای نیروی انتظامی ترسیم شده برسیم، باید اهداف کلان و اسناد بالادستی نظام را همواره مد نظر قرار دهیم. کار ما باید هماهنگ با کار دیگر نهادها و ارگان ها در کشور پیش برود و ما، یک جزیره مستقل از دیگر سازمان ها و نهادها نیستیم و همانطور که آنها از کار و تلاش و رویکردهای ما تاثیر میپذیرند، عملکرد آنها نیز بر کار ما اثر میگذارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس تصریح کرد:مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب تاکید دارند که نهادهای مختلف اجتماعی باید در همکاری با یکدیگر، کار کشور را پیش ببرند و جامعه را سامان دهند.

جلسه امروز ما و شما، جلسه هم افزایی و هماهنگی بیشتر میان نیروی انتظامی و نهاد روحانیت است.

امام‌جمعه شیراز خاطرنشان کرد: ارتباط ما باید صمیمانه و قوی باشد و اگر این اتفاق بیفتد، همه ما به وظایفمان میتوانیم به درستی عمل کنیم. بسیاری از آسیب هایی که شما در ناجا درگیر آن هستید، به دلیل این است که فرهنگ سازی مناسب صورت نگرفته است. این فرهنگ سازی، رسالت و وظیفه دستگاه ها و نهادهایی است که باید به درستی کار کنند تا اثر کار آنها، بر کار شما نیز اثر مطلوب بگذارد و آمار جرائم اجتماعی کاهش یابد و به این ترتیب از کار صحیح آن سازمانها بازخورد مناسب بگیرید.

دژکام در پایان تصریح کرد:بنابراین توصیه بنده این است که هم افزایی و کار هماهنگ با دیگر سازمانها را بیشتر تمرین کنیم و مد نظر قرار دهیم تا امور اجتماعی ما سامان بهتری پیدا کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar