سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۲۹۵۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸- ۴۸: ۲۱
فرمانده سپاه شهرستان کوهبنان
فرمانده ارشد نظامی در شهرستان کوهبنان‌ بیان داشت: اگر قرار هست معابر و میدان جدید در شهرستان نامگذاری شوند یا نام خیابان و‌کوچه ای تغییر کند بهتر است به نام‌ شهدا مزین گردد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛ جلسه شورای فرهنگ‌عمومی کوهبنان با حضور اعضا در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد . سرهنگ پاسدار  روح الله ابراهیمی در این جلسه  با استناد به کلام مقام‌معظم رهبری مد ظله العالی گفت : فرهنگ‌آن چیزی است که من حاضرم جانم را در راهش فدا کنم باید تلاش کنیم‌تا فرهنگ‌اصیل اسلامی و ایرانی در جامعه تقویت شود .

وی بیان‌داشت: هر جا اسم قانون می آید با عدالت همراه و همگام است البته دین مبین اسلام بر این مهم‌تاکید فراوان‌دارد. 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان‌ افزود: در بحث نامگذاری اماکن نام هایی در خورشان بر خیابان ها و معابر گذاشته می شود و عکس و‌نام شهدا مزین کوچه ها و معابر خواهد شد.

 وی تاکید نمود: جا دارد تصویر شهید ایرج سیف الدینی و میثم سیف الهی در محل شهادت این دو شهید نصب شود.  

ابراهیمی ابراز داشت: در بحث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بزودی شاهد برگزاری یاواره شهدای خرمدشت ،یادواره شهدای ورزشکار و یادواره دانش آموز خواهیم‌بود.

فرمانده ارشد نظامی در کوهبنان‌بیان داشت: اگر قرار هست معابر و میدان جدید در شهرستان نامگذاری شوند یا نام خیابان و‌کوچه ای تغییر کند بهتر است به نام‌شهدا مزین گردد.

وی ادامه‌داد: اکثر خانواده ها به سوی تک‌فرزندی حرکت می کنندجا دارد که با ارائه تسهیلات ویژه از سوی دولت زمینه افزایش جمعیت خانواده ها رقم بخورد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان‌ بیان‌داشت: در بحث کتاب و کتابخوانی جا دارد نسبت به برگزاری مسابقات از بیانیه گام دوم‌ مورد نظر مقام‌معظم‌رهبری مد ظله العالی در مدارس ، دانشگاه ها ، ادارات و......اقدام شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar