سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۲۹۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸- ۵۶: ۲۱
خطیب جمعه کوهبنان
امام‌جمعه کوهبنان‌افزود:مدیران اجرایی باید ارباب رجوع را تکریم کنند چون مراجعه کنندگان به آنان‌سفیران الهی هستند که باید تکریم شوند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛ جلسه شورای فرهنگ‌عمومی کوهبنان با حضور اعضا در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد .

در ابتدا حجت الاسلام عباس جعفری با استناد به حدیث نبی مکرم اسلام (ص) گفت: بشنوید و اطاعت کنید کسی که خداوند ولایت امر را به او عطا کرده است چرا که رمز عزت و‌پیروزی مسلمین اطاعت از ولایت و رهبری است.

امام جمعه کوهبنان ادامه داد: جا دارد هفته نیروی انتظامی و روز ملی کودک را گرامی بداریم از مهمترین نعمت های الهی عطای فرزند به انسان است لذا خداوند به عنوان هدیه فرزندی به پیامبر داد که کوثر بود .

رئیس شورای فرهنگ عمومی کوهبنان بیان داشت: همگان بعنوان امت اسلامی موظف هستیم که از پیامبر اعظم(ص) اخلاق حسنه را بیاموزیم در حالی که رمز موفقیت مدیران جامعه اخلاق اسلامی و حسنه است .

وی ابراز داشت: نیروی انتظامی مظهر عزت و اقتدار عمومی است در حالی که این نیرو مجسمه ی اخلاق و رحمت است که هم‌ حمایت و هم مراقبت از امور را عهده دار هست.

امام‌جمعه کوهبنان‌افزود:مدیران اجرایی باید ارباب رجوع را تکریم کنند چون مراجعه کنندگان به آنان‌سفیران الهی هستند که باید تکریم شوند.

وی خاطر نشان‌کرد: مدیران باید کار مراجعین را راه بیندازند و در صورت منع قانونی تا جای ممکن او را راهنمایی کنند .

حجت الاسلام جعفری بیان داشت: از شهرداری بواسطه نوسازی و بازسازی تشکر می کنیم از این که نام شهدا در ورودی کوچه ها برجسته شده لذا با حمایت بسیج قهرمان این مهم برجسته تر خواهد شد چون عکس شهدا و نام آنها باعث زینت شهر هستند .

وی تاکید کرد: درهر پستی باید در خدمت مردم باشیم چرا که رمز موفقیت خدمت خالصانه و بی منت به مردم بعنوان ولی نعمت و صاحبان اصلی انقلاب است .

امام‌ جمعه کوهبنان با استناد به کلام مقام‌معظم رهبری مد ظله العالی  گفت: کتاب باید جز سبد خانوارها قرار گیرد این بزرگوار بسیار مطالعه می کنند جا دارد فرهنگیان ، دانشجویان ، دانش آموزان در کنار کتب درسی به مطالعه کتاب های غیر درسی هم‌ مبادرت ورزند و تا حد امکان قرائت قران کریم را در راس برنامه های خویش قرار دهند .

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar