سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۸۷۷۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸- ۳۶: ۱۰
پس تکلیف آنهمه وعده و وعید که با برجام تمام تحریم‌ها بالمره لغو می‌شود و آنچنان گشایش اقتصادی به‌وجود می‌آید که مردم دیگر به یارانه‌ها احتیاجی ندارند چه می‌شود؟!

به گزارش خبرگزاری بسیج، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: معاون آقای ظریف گفته است؛ هدف برجام اقتصادی نبود!


گفتم: پس تکلیف آنهمه وعده و وعید که با برجام تمام تحریم‌ها بالمره لغو می‌شود و آنچنان گشایش اقتصادی به‌وجود می‌آید که مردم دیگر به یارانه‌ها احتیاجی ندارند و حتی آب خوردن مردم هم به برجام ارتباط دارد و... چه می‌شود؟!


گفت: چه عرض کنم؟! باید پرسید اگر هدف برجام اقتصادی نبود پس چی بود؟!


گفتم: یکی از خان‌ها فوت کرده بود. پسر مشاور خان به پدرش گفت؛ می‌خواهم در تجلیل از او مطلبی بنویسم مثلاً در تمجید از خط خوشی که داشت. مشاور گفت؛ خطش که خیلی کج و کوله بود! گفت؛ درباره سخاوتش. مشاور گفت؛ خیلی خسیس بود! گفت؛ درباره مهربانی‌اش! گفت؛ آدم سنگدلی بود و... پسر پرسید؛ پس از کدام صفتش تجلیل کنم؟ مشاور سرش را خاراند و گفت؛ درباره همان خطش بنویس!

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar