سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۹۰۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸- ۰۱: ۱۵
ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز در گفتگو با «بسیج» خبر دارد:
ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز از برگزاری ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی جهت ساکنین بخش پلنگ آباد شهرستان اشتهارد خبر داد.

به گزارش سرویس جامعه پزشکی خبرگزاری بسیج از کرج ، دکتر علی جمال محمدی ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز در گفتگو با خبرگزاری بسیج گفت : با حضور متخصص اطفال، متخصص زنان، متخصص ارتوپدی، متخصص چشم، متخصص داخلی، پزشک عمومی، دندانپزشک، ماما، کارشناسان پرستاری، کارشناس تغذیه، دارویار و کارشناسان بهداشت محیط، بهداشت خانواده، بهداشت عمومی و ...، خدمات بهداشتی و ویزیت رایگان پزشکی توسط پزشکان و دندانپزشکان حاضر در برنامه به ساکنین بخش پلنگ آباد شهرستان اشتهارد تا روز جمعه ۹۸/۰۸/۲۴ ارائه می گردد.

ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی جهت ساکنین بخش پلنگ آباد شهرستان اشتهارد برگزار شد

ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز گفت : با همکاری دانشگاه علوم پزشکی البرز و شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشتهارد تاکنون توانستیم نزدیک به ۱۲۷ نفر از ساکنین را به صورت رایگان ویزیت و معالجه نمائیم که این خدمات تا روز آخر برنامه ادامه خواهد داشت.

دکتر علی جمال محمدی افزود : در این برنامه کارشناسان پرستاری و بهداشت و ماما هر کدام به مسائل مربوط در حوزه کاری پرستاری، بهداشت و مامایی و پزشکان و دندانپزشکان به انجام ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی مراجعه کنندگان می پردازند و مشاوره های لازم به این عزیزان داده می شود.

ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی جهت ساکنین بخش پلنگ آباد شهرستان اشتهارد برگزار شد

ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز ادامه داد : این طرح در بخش پلنگ آباد شهرستان اشتهارد و ویژه ساکنین شریف این منطقه برگزار می گردد.

وی ادامه داد : در این برنامه به صورت رایگان به مراجعه کنندگان آموزش های لازم درخصوص بهداشت محیط و بهداشت زنان و دیابت و فشارخون داده می شود.

وی تصریح کرد : خوشبختانه عموم مراجعه کنندگان از برگزاری این برنامه رضایت کامل داشته و خواستار برگزاری این گونه برنامه ها در ماه های آینده می باشند.

ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی جهت ساکنین بخش پلنگ آباد شهرستان اشتهارد برگزار شد

دکتر علی جمال محمدی در پایان خاطر نشان کرد : از دانشگاه علوم پزشکی البرز، شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشتهارد و تمام کسانی که به نوعی با کمک و تلاش خود، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز را در برگزاری هرچه بهتر این برنامه یاری می کنند تشکر می نمایم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar