سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۹۰۴۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸- ۳۶: ۰۸
امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان بندر خمير گفت: دشمن از اتحاد و وحدت مسلمانان هراس دارد. اگر در گذشته اختلافاتي بوده گذشته است و ما نبايد به اين اتفاقات دامن بزنيم، هر زمان مربوط به خودش است و بايد با زمان پيش رفت.

 به گزارش خبرنگارخبرگزاری بسیج هرمزگان ،سيد عبدالجليل قتالي مدير مرسه علوم ديني و امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان بندر خمير در نشست با جمعي از بانوان در هفته وحدت اظهار كرد: خداوند متعال به همه ما انسانها عقل ، فهم و قدرت تشخيص داده و همه اين توانايي ها براي تشخيص خوب از بد است.
وي در ادامه افزود: وقتي رهبران جامعه اي علاقمند به تقريب وتعليف و نزديكي دلها باشند خواسته مقبولي است.
مدير مرسه علوم ديني با اشاره به بيانات امام (ره) در مورد وحدت اسلامي تصريح كرد: خواسته دين و قران و پيامبر ايجاد وحدت اسلامي است، زمانيكه پيامبر كار خود را شروع كرد اولين قدم ايشان اعتلاف بين مسلمانان و دفاع از مدينه بود كه همان عقد اخوت ناميده شد.
 
وي با اشاره به ايات قران اظهار كرد: خداوند توصيه هايي به ما مسلمانان نموده است كه كارهايمان را به صورت شورايي انجام دهيم.
سيد عبدالجليل قتالي يادآور شد: آيات زيادي در مورد وحدت و جلوگيري از تفرقه وجود دارد همه نشان دهنده امر خداوند به برادري و همبستگي مي باشد.
مدير مرسه علوم ديني شهرستان بندر خمير خاطر نشان كرد: اختلافات و در گيري ها در تاريخ بوده است كه شكست به دنبال داشته و در دنياي امروز ما بايد متحد باشيم و با اين اتحاد دشمنان نميتوانند به ما تجاوز نمايند.
وي در ادامه تصريح كرد: مسلمانان خودشان به دنبال اختلاف نيستند اين دشمنان و شياطين هستند كه بين اديان اسلامي اختلاف ايجاد مي كنند، دشمن از اتحاد و وحدت مسلمانان هراس دارد. اگر در گذشته اختلافاتي بوده گذشته است و ما نبايد به اين اتفاقات دامن بزنيم، هر زمان مربوط به خودش است و بايد با زمان پيش رفت.

امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان اظهار كرد: در اروپا دين اسلام ، دين دوم ياد شده است و دشمنان كه به اسلام اعتقاد ندارند مي ترسند.
وي در ادامه افزود: ما مسئوليتي بر دوش داريم كه پيام و حرفمان را براي جلوگيري از تفرقه و ايجاد وحدت به گوش همگان برسانيم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar