سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۱۳۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸- ۳۲: ۲۲
جانشین سپاه ناحیه شاهرود گفت: تربیت جوان مومن انقلابی در پایگاه انجام می‌شود و در سند انتظار بسیج هم این مهم آمده است که باید مورد نظر همه فرماندهان بسیج باشد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، سرهنگ پاسدار احمد حسین‌پور در گردهمایی فرماندهان و مربیان صالحین حوزه بسیج مساجد و محلات علی ابن ابیطالب (ع) شاهرود به میزبانی پایگاه عاشقان ولایت در مسجد النبی شهرک انقلاب این شهر در سخنانی با گرامیداشت هفته بسیج با بیان اینکه در انتخاب عناصر خدمتگذار در انقلاب اسلامی دو ویژگی تعهد و تخصص مهم است افزود: اگر برای انسان دو بال تصور کنیم، یکی تعهد است و دیگری تخصص که در مجموعه بسیج، تعهد در قالب صالحین است و تخصص وظیفه پایگاه‌ها است.
وی با بیان اینکه اگر یکی از دو بال ناقص باشد اثرگذاری ندارد گفت: در پایگاه نیز باید پیوستگی صالحین و پایگاه وجود داشته باشد تا شاهد اثرگذاری مجموعه بسیج باشیم.
جانشین سپاه ناحیه شاهرود با تاکید بر همسو بودن پایگاه و مسجد و امام جماعت اظهار کرد: این همسویی سبب رشد محله می‌شود و اثرگذاری در محلات در راستای سنگر بودن مسجد و همراهی هیات امنا و امام جماعت محقق می‌شود.
وی با اشاره به اینکه رهبری انقلاب جوان مومن انقلابی پای کار انتظار دارند گفت: تربیت این جوان مومن انقلابی در پایگاه انجام می‌شود و در سند انتظار بسیج هم این مهم آمده است که باید مورد نظر همه فرماندهان بسیج باشد.
حسین پور تصریح کرد: از نظر اعتقادی و بصیرتی باید روی بسیجیان کار کرد تا بتوانیم جوان مومن انقلابی تربیت نماییم و منویات رهبر انقلاب را جامعه عمل بپوشانیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: