سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۹۲۲۳۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸- ۴۵: ۲۳
در این بیانیه آمده است: از هوشیاری مردم بصیر و انقلابی یزد و درایت نیرو‌های انتظامی و بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با کمترین خسارت ممکن توطئه اندک عناصر آشوبگر را خنثی نمودند تشکر می‌کنیم.
به گزارش خبرنگار خبرگزرای بسیج از یزد، در بیانیه سازمان بسیج اساتید استان یزد آمده است: 
پیرو ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد. امام خمینی (ره)
اتفاقات اخیر گرچه بسیار تلخ و ناراحت کننده بود و خسارات فراوان روحی، روانی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی را بدنبال داشت، ولی نعمت ولایت و درایت حکیمانه و خداگونه رهبر فرزانه مان را بیش از پیش به مردم و جهانیان آشکار ساخت و با گرو گذاشتن آبروی خود و نهایت جوانمردی ضمن صحه گذاشتن بر تصمیم سران نظام و احترام به قانون، نظام اسلامی را در موقعیتی سخت و حساس از بحرانی بزرگ و توطئه‌ای پیچیده و برنامه ریزی شده نجات دادند. اطاعت از ولایت رمز پیروزی و مانع آسیب پذیری نظام و زمینه ساز احیای تمدن بزرگ اسلامی است.
بسیچ اساتید اعتقاد دارد که راه مقابله با هجمه‌های بی امان دشمنان در همه عرصه‌ها (به تعبیر رهبر معظم انقلاب) صبر انقلابی است که باید مطالبات بر حق مردم در چارچوب عقلانیت و انقلابیگری دنبال گردد تا از سوء استفاده دشمنان جلوگیری بعمل آید. متأسفانه در زمان مشکل شدید معیشت مردم عدم صداقت و شفافیت و عدم اقناع افکار عمومی و عدم موقعیت سنجی دقیق در مسأله اصلاح قیمت بنزین توسط مسؤلین مربوطه، از یک طرف موجبات نارضایتی و اعتراض به حق مردم و از طرف دیگر فرصت طلبی دشمنان شرور و آشوبگر را که همواره در کمین ضربه زدن به انقلاب نشسته اند را فراهم نمود و خسارات زیادی به جان و مال مردم و تلف اموال بیت المال وارد گردید.
بسیج اساتید استان یزد ضمن محکوم کردن شرارت‌ها و جنایات دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی نظام اسلامی، حمایت کامل خود را از تصمیم شجاعانه و انقلابی مقام معظم رهبری اعلام نموده و از قوه محترم قضائیه و ریاست انقلابی آن انتظار دارد برخورد قاطع و عادلانه با عاملان جنایات اخیر را سر لوحه کار خود قرار دهند؛ و دولتمردان با کنترل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها ترتیبی اتخاذ نمایند تا اثر تورمی این تصمیم هر چه کمتر و معیشت مردم خدشه دار نگردد.
در پایان از هوشیاری مردم بصیر و انقلابی یزد و درایت نیرو‌های انتظامی و بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با کمترین خسارت ممکن توطئه اندک عناصر آشوبگر را خنثی نمودند تشکر می‌کنیم.
بسیج اساتید استان یزد
انتهای پیام/د 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar