سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۹۶۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸- ۳۷: ۱۱
بازخوانی برگ‌هایی از کتاب « روش شناسی کمی در جغرافی»:
کتاب « روش شناسی کمی در جغرافیا» یک سند علمی و معتبر در زمینه احراز هویت جغرافیا است.

 به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری بسیج ، کتاب « روش شناسی کمی در جغرافیا» به نگارش بهلول علیجانی برای دانشجویان رشته جغرافیا در همه مقاطع به عنوان منبع مبنایی قابل استفاده است. همچنین به عنوان منبع اصلی دروس «روش تحقیق» و «فلسفه علم جغرافیا» هرکدام به ارزش 2 واحد تدوین شده است.
در معرفی کتاب می‌خوانیم: کتاب حاضر حاصل بیش از سه دهه تدریس و تحقیق نویسنده، بهلول علیجانی است. علیجانی کوشیده است تمام مراحل و مؤلفه‌های پژوهش را در نه فصل شرح ‌دهد و اثری جامع و ماندگار به جامعه دانشگاهی عرضه کند. امید است این اثر که یک سند علمی و معتبر در زمینه احراز هویت جغرافیا است، مقبول نظر جغرافی‌دانان واقع شود.
سرفصل‌های کتاب به ترتیب عبارت اند از: علم جغرافیا، مبانی فلسفی پژوهش، روش شناسی، پژوهش، روش‌های آماری، تحلیل فضایی، آزمون فرضیه، پروپوزال و نگارش می باشد .

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: