سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۶۸۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸- ۵۱: ۲۱
حوزه علی بن ابی طالب (علیه السلام) سپاه زرند برگزار می کند
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان :سرگرد محسن یزدانی فرمانده حوزه مقاومت علی بن ابط طالب (علیه السلام) سپاه زرند از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری مدرسه عشق با ابتکارات و ایده های جدید پایگاهی خبر داد .
حوزه علی بن ابی طالب (علیه السلام) سپاه زرند برگزار می‌کند

ششمین جشنواره سراسری فرهنگی هنری مدرسه عشق

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان: سرگرد محسن یزدانی فرمانده حوزه مقاومت علی بن ابی طالب (علیه السلام) سپاه زرند از برگزاری ششمین جشنواره سراسری فرهنگی هنری مدرسه عشق با موضوع، هنر‌های تجسمی، هنر‌های تصویری، حوزه سرود و موسیقی، پویانمایی (پویاگران انقلاب)، حوزه اجرا (اجرا‌های پاتوقی)، نشر دیجیتال و مکتوب، نوآوری و ابتکارات و ایده‌های جدید پایگاهی، حوزه شعر و ادبیات خبر داد.

وی افزود:ششمین جشنواره تولیدات فرهنگی هنری مدرسه عشق، با رویکردی متفاوت با هدف فرصتی در جهت دیده شدن و ایجاد نشاط و پویایی در فعالیت‌های پایگاه‌های مقاومت این شجره طیبه، ایجاد شورونشاط بسیجیان در فعالیت‌های فرهنگی پایگاه‌های مقاومت بسیج، نقش آفرینی در تولیدات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی. معرفی ابتکارات و خلاقیت‌های بسیجیان در خلق آثار فرهنگی هنری و ایجاد رقابت سالم در تولید و خلق آثار فرهنگی هنری و خودجوش پایگاه هابرگزار می‌گردد وشرکت کنندگان بایستی آثار خود را تا ۹ دی ماه ۹۸ به فرهنگی این حوزه تحویل نمایند ومهم‌ترین ویژگی ششمین دوره‌ی جشنواره تولیدات فرهنگی هنری مدرسه عشق در خصوص آثار منتخب خواهد بود که صرفاً آثار تولیدی پایگاه‌های مقاومت بسیج در این دوره به رقابت گذاشته خواهند شد به این معنی که صرفاً آثار متعلق به پایگاه داوری می‌شوند وعلاقمندان برای ارسال آثار و کسب اطلاعات بیشتر به حوزه مقاومت بسیج حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام خیابان انقلاب مراجعه نمایند.
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar