سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۷۰۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸- ۲۱: ۲۱
افزایش 60 درصدی داوطلبان درنمایندگی مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه.

بهرام سلیمانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از کرمانشاه :  اظهار داشت: از آغاز ثبت‌نام داوطلبین استان کرمانشاه در یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی مورخ شنبه دهم آذر تا ساعت ۱۸ روز پنجشنبه چهاردهم آذرماه ۲۴۰ نفر در ۶ حوزه انتخابیه استان ثبت نام کرده اند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه بیان کرد: در این راستا ۱۲۸ نفر در حوزه انتخابیه کرمانشاه ، ۱۴ نفر در حوزه کنگاور، صحنه و هرسین، ۲۱ نفر در سنقر، ۲۳ نفر در حوزه اسلام آبادغرب و دالاهو، ۲۶ نفر در قصرشیرین و گیلانغرب و ۲۸ نفر در حوزه پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی ثبت‌نام شده اند.

سلیمانی با اعلام اینکه ۲۱۶ نفر از داوطلبین مرد و ۲۴ نفر زن بوده اند، بیان کرد: یک نفر از داوطلبین دارای مدرک کاردانی، ۱۴ نفر کارشناسی، ۱۸۴ نفر کارشناسی ارشد، ۳۱ نفر دکتری و ۱۰ نفر نیز حوزی هستند.

وی درباره بیشترین و کمترین فراوانی داوطلبین از نظر سنی افزود: در رده سنی ۳۰ تا ۴۰ سال ۹۳ نفر از داوطلبین و یک نفر نیز در رده سنی ۶۶ تا ۷۰ سال ثبت نام کرده اند.

سلیمانی با بیان اینکه ۷۱ نفر از داوطلبین کارمند هستنذ، گفت: ۳۲ نفر از داوطلبین سابقه ایثارگری داشته، ۱۴ نفر دارای سابقه نمایندگی مجلس و ۵۷ نفر نیز سابقه داوطلب شدن در ادوار گذشته مجلس را داشته اند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در دوره قبلی ثبت نام از داوطلبین مجلس طی پنج روز نخست ۱۴۸ نفر ثبت نام کردند که آمار این دوره نسبت به قبل ۶۰ درصد رشد داشته است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar