سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۸۲۴۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸- ۱۶: ۰۰
سردار نوعی اقدم:
یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس به محور مقاومت در سوریه اشاره کرد و گفت: اسرائیل و امریکا از محور مقاومت در هراس بوده و وقتی داعش را در منطقه علیه مسلمانان مسلح کرد با اذن رهبر انقلاب نیروهای جان بر کف به دفاع از محور مقاومت برخاسته و در مقابل تمامی کفر و استکبار ایستاده و دشمنان را در جبهه مقاومت عقب راندند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، رحیم نوعی اقدم در یادواره شهدای کارمند بسیجی اسکو به مشکل اصلی ایران اسلامی با امریکا اشاره و بیان کرد: مشکل ما با امریکا بر سر ارزش های انقلاب و جمهوری اسلامی بوده و ما هیچ وقت انقلاب امریکایی را قبول نخواهیم کرد.

وی افزود: اسرائیل و امریکا از محور مقاومت در هراس بوده و وقتی داعش را در منطقه علیه مسلمانان مسلح کرد با اذن رهبر انقلاب نیروهای جان بر کف به دفاع از محور مقاومت برخاسته و در مقابل تمامی کفر و استکبار ایستاده و دشمنان را در جبهه مقاومت عقب راندند.

سردار نوعی اقدم گفت: هر وقت امریکا لحنش با ایران نرم تر و ملایم تر شد بدانید که امریکا در مقابل ایران کوتاه آمده نه ایران در مقابل امریکا و تا زمانی که به سلاح ایمان مسلح باشیم دشمن در هیچ جا نمی تواند بر علیه ما اقدام بکند.

وی  به قدرت بازدارندگی ایران اسلامی در منطقه اشاره کرد و گفت: تا زمانی که بر توان نظامی داخلی تکیه کنیم و قدرت دفاعی خود را تقویت کنیم دشمنان جرات هجوم به این کشور اسلامی را ندارند.

سردار نوعی اقدم اضافه کرد: اگر بخواهیم این انقلاب و ارزش های دفاع مقدس را به آیندگان منتقل کنیم و نسل آینده ما بتواند در آرامش زندگی کند باید از خون خود گذشته و در هیچ شرایطی تسلیم زورگویی های دشمنان نشویم.

در این یادواره از شهدای بسیجی کارمند اسکو تجلیل شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar