سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۸۲۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸- ۲۷: ۰۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت: بیانیه گام دوم همان بصیرت و آگاهی است که از جوانان جسور و شجاع و مؤمن می‌خواهد پیشگام شکستن محاصره تبلیغاتی دشمنان باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام رحیم علی طالعی در جمع دانشجویان پیام نور مراغه گام نخست انقلاب را تاسیس انقلاب اسلامی توصیف و بیان کرد: الحمدوا.. با ایستادگی و مقاومت گام اول انقلاب که همان تاسیس انقلاب اسلامی است با موفقیت پشت سر گذاشتیم.

وی افزود: گام دوم انقلاب که همان تشکیل حکوم اسلامی است مقام معظم رهبری با صدور بیانیه گام دوم سبب تبیین افق‌های روشن انقلاب به دست جوانان را برای نسل و قشر جوان ترسیم کردند.

حجت الاسلام طالعی تاکید کرد: هیچ جامعه ای بدون استفاده از ظرفیت و خلاقیت جوانان نمی تواند راه به جایی ببرد این جوانان هستند که با اندیشه های خود گام های بلندی برای رشد و توسعه و تعالی جامعه برمی دارند.

وی اظهارداشت: بیانیه گام دوم همان بصیرت و آگاهی است که از جوانان جسور و شجاع و مؤمن می‌خواهد که پیشگام در شکستن محاصره تبلیغاتی دشمنان باشند.

حجت الاسلام طالعی ادامه داد: شما جوانان و دانشجویان باید در خود و دیگران نهال امید به آینده را پرورش دهید و ترس و نومیدی را از خود و دیگران برانید که این نخستین ماموریت شما جوانان و دانشجویان است.

وی در بخش دیگر سخنان خود آشنایی اقشار مختلف به ویژه نسل جوان با اهداف و ابعاد مختلف بیانیه گام دوم انقلاب را بسیار ضروری دانست و افزود: جوانان پرشور و انقلابی ما باید بدون توجه به تبلیغات دروغین دشمنان با روحیه امیدوارانه برای ساختن ایرانی بهتر تلاش و همت کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گام سوم انقلاب را تشکیل تمدن اسلامی توصیف کرد و گفت: اگر جوانان پای کار باشند و مدیران و مسئولان اجرایی کشور رهنمود های مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند تمدن اسلامی هم به زودی محقق خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar