آیت الله سعیدی با حضور در منزل شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) که افتخار خادمی حرم حضرت معصومه (س) را داشتند با خانواده شهدا دیدار کرد.
کد خبر: ۹۱۹۸۶۰۰
|
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴


به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، آیت الله سید محمدسعیدی تولیت حرم حضرت معصومه (س) و امام جمعه قم و جمعی از کارمندان و خادمان حرم حضرت معصومه (س) با حضور در منزل شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) که افتخار خادمی حرم حضرت معصومه (س) را داشتند با خانواده شهدا دیدار کردند.

در این دیدار‌ها امام جمعه قم ضمن تاکید بر زنده نگه داشتن یاد شهدا با برگزار یادواره‌های مختلف گفت: دیدار و سرکشی از خانواده شهدا باید جزء اولویت‌ها باشد، همچنین باید از طریق برگزاری برنامه‌ها و یادواره‌های مختلف مرام و منش شهدا به جوانان معرفی شود، قم هم باید با وجود فضای معنوی حاکم در این عرصه پیشتاز باشد.

تولیت حرم حضرت معصومه (س) در این دیدار‌ها از خانواده شهدا برای حضور در یادواره شهدای خادم حرم حضرت معصومه (س) دعوت به عمل آوردند.

شهیدان مدافع حرم حجت الاسلام محمد علی قلی زاده، علی اکبر عربی، مصطفی نبی لو، مهدی ایمانی، احمد جلالی نسب، مجید عسکری جمکرانی، حمید مختاربند، حجت الاسلام سیدمحمد حسن دهقانی از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) بودند که افتخار خادمی حرم حضرت معصومه (س) را داشتند.
ارسال نظرات
آخرین اخبار