حجت الاسلام و المسلمین بامری امام جمعه سراوان :
حجت الاسلام و المسلمین بامری امام جمعه سراوان در خطبه های نمازجمعه این شهرستان گفت: مردم از صف های طولانی بنزین در رنج هستند و این مساله ای نیست که از آن چشم بپوشانیم.
کد خبر: ۹۱۹۸۷۸۲
|
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۸
امام جمعه سراوان با اشاره به صف‌های طولانی بنزین در سراوان، به مسئولین توصیه کرد با برنامه ریزی مناسب و تدابیر لازم موجب خلوت شدن جایگاه‌های سوخت شهرستان شوند.
امام جمعه سراوان با بیان اینکه صف‌های طولانی شایسته مردم این شهر نیست، گفت: چند هفته از تشکیل صف‌های طولانی در شهر می‌گذرد، مسئولین مربوطه برای برون رفت از این قصه برنامه ریزی کنند اگر توان حل این مساله را ندارند از افراد دیگر طلب کمک کنند.
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری با اشاره به اینکه در سیره بزرگان و اولیای دین به علم آموزی و پژوهش توصیه شده است، بیان کرد: باید دقت شود که علم آموزی باید در مسیر خود سازی و شرافت باشد و نه علومی که دنیای غرب بر خلاف راحتی بشر و برای غصب، کشتار و جدا سازی انسان از مسیر خداوند متعال به کار گرفته است.
وی افزود: در مسییر علم باید تلاش جهادگونه انجام شود و در این راه اسقلال خود را در مسیر اسلام و شرع حفظ کرد.
امام جمعه شهرستان سراوان با توجه به قرار گرفتن در آستانه هفته وحدت حوزه و دانشگاه، گفت: دکتر مفتح یکی از چهره‌های انقلابی، علمی و ولایی کشور بود که دشمنان کینه توز انقلاب وی را به شهادت رساندند.
حجت الاسلام و المسلمین بهترین مسیر برای تحقق وحدت میان حوزه و دانشگاه را محور‌های هفت گانه و ماموریت‌های اعلامی از سوی رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب دانست و خاطر نشان کرد: به عنوان یک فرد انقلابی و دوست دار نظام باید گام دوم انقلاب را به خوبی مطالعه کنیم و در مسیر شناخت نعمت‌های به دست آمده استفاده کرد.
وی با بیان اینکه کشور در حوزه علم بسیاری از رکورد‌ها را شکسته و به قله علم آموزی رسیده است، تصریح کرد: امروز دشمن با ابزاری که در دست دارد علیه انقلاب و استقلال کشور استفاده می‌کند که می‌طلبد با ظرفیت و اعتماد به نفس نقشه‌های دشمن خنثی شود.
امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی ایران استقلال است، امروز مستقل‌ترین کشور در جهان به شمار می‌رویم که دیگر کشور‌ها در حال الگو برداری از انقلاب اسلامی ایران در مسیر استقلال خود هستند.
حجت الاسلام و المسلمین بامری با اشاره به روز جهانی عاری از خشونت، بیان کرد: آمریکا، آل سعود و دیگر جنابت کاران مجسمه فساد در جهان هستند که خشونت‌ها و جنایات زیادی را انجام داده اند که امید است شاهد از بین رفتن مسجمه‌های فساد و خشونت در عالم بشری با برافراشته شدن پرچم ناب محمدی باشیم.
ارسال نظرات
آخرین اخبار