فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران:
شهدا امروز نظاره‌گر ما هستند و عملکرد امروز ما در رهروی از راه شهیدان بدون شک معیاری برای ارزیابی ما در آخرت خواهد بود.
کد خبر: ۹۱۹۸۸۲۵
|
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدا امروز نظاره‌گر ما هستند و عملکرد امروز ما در رهروی از راه شهیدان بدون شک معیاری برای ارزیابی ما در آخرت خواهد بود.

کسانی که به راه شهدا خیانت می‌کنند تاوان سختی خواهند داد
دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم در مسجد مهدی موعود(عج) اظهار کرد: یاد و خاطره شهدا همواره در وجود ما باقی است چرا که آنان با گذشتن از جان خودشان به جامعه حیات و جان دوباره‌ای بخشیدند.

وی افزود: پیروی از راه شهدا باید در عمل به وصیت و آرمان شهدا باشد و کسانی که به راه شهدا خیانت می‌کنند، بدون شک تاوان سختی خواهند داد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان این که شهدای مدافع حرم قدم بزرگی در تأمین امنیت ملی ما برداشتند، خاطرنشان کرد: همه کسانی که دل در راه شهیدان دارند و در این مراسمات حضور می‌یابند، از فیوضات راه شهیدان برخوردار خواهند شد.

سردار تنگسیری عنوان داشت: شهدا امروز نظاره‌گر ما هستند و عملکرد امروز ما در رهروی از راه شهیدان بدون شک معیاری برای ارزیابی ما در آخرت خواهد بود.

وی یاد و خاطره شهیدان مدافع حرم عبدالحمید سالاری و شهید خلیل تختی نژاد از استان هرمزگان را گرامی داشت و گفت: این دو شهید حقیقتا از پاسداران با ایمان و خداجوی سپاه بودند و راهی که در دفاع از حرم مطهر اهل‌بیت برگزیدند، راه سعادت و عاقبت‌بخیری آنها شد و این راه امروز به موفقیت و صلابت رسیده است.

به گزارش سپاه نیوز،سردار تنگسیری با اشاره به تداوم داشتن خباثت‌های جبهه استکبار بر علیه ملت ایران و ضرورت هوشیاری آحاد جامعه، تصریح کرد: انقلاب اسلامی به فضل خداوند توانسته بر همه تهدیدات پیرامونی غلبه کند و بدون شک در ادامه راه نیز دشمنان قادر به ضربه زدن به کیان نظام و امنیت مردم ما نخواهند بود

ارسال نظرات
آخرین اخبار