سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۸۸۳۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸- ۱۴: ۱۰
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار توزیع هرگونه کیک های آلوده به قرص مشکوک در استان را تکذیب کرد و گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر مشاهده قرص های مشکوک و آلوده در کیک‌های توزیع شده در استان وجود ندارد و کاملاً تکذیب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار توزیع هرگونه کیک های آلوده به قرص مشکوک در استان را تکذیب کرد و گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر مشاهده قرص های مشکوک و آلوده در کیک‌های توزیع شده در استان وجود ندارد و کاملاً تکذیب می‌شود.

منوچهر حبیبی افزود : متأسفانه انتشار تصاویر کیک‌های حاوی قرص در سطح کشور سبب بروز نگرانی در بین خانواده‌ها شده که علاوه بر درخواست از مردم برای جلوگیری از انتشار شایعه در فضای مجازی، تاکید می کنیم تاکنون هیچ موردی از این کیک ها در استان قزوین مشاهده نشده است.

وی اظهار داشت : به دستگاه های نظارتی بویژه بازرسی و بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تاکید شده نظارت ها و بازرسی ها را بیشتر کنند تا مردم دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند .

معاون استاندار قزوین به مردم توصیه کرد به هیچ وجه نگران نباشند ، ضمن اینکه هوشیار بوده و نسبت به موارد بهداشتی و کنترلی کودکان و خردسالان حساس باشند .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar