سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۹۸۸۵۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸- ۴۵: ۱۰
گفت: حالا چرا ملاقات با شینزو آبه را بهترین فرصت می‌دانند؟ گفتم: برای اینکه شینزو آبه در اوج ذلت، طی سخنانی در کنگره آمریکا به جای اعتراض به جنایت آمریکا در هیروشیما، از آمریکا عذرخواهی کرد!

به گزارش خبرگزاری بسیج، روزنامه «کیهان» در گفت‌وشنود خود نوشت:

گفت: روزنامه زنجیره‌ای اعتماد نوشته است سفر روحانی به ژاپن و ملاقاتش با شینزو آبه، نخست‌وزیر این کشور فرصت خوبی برای مذاکره است!

گفتم: ترامپ با صراحت می‌گوید منظورش از مذاکره، وادار کردن ایران به پذیرش خواسته‌های آمریکاست و اصلی‌ترین آن نیز دست‌کشیدن ایران از صنایع موشکی و کنار گذاشتن حضورش در منطقه است. این دیکته است نه مذاکره!

گفت: حالا چرا ملاقات با شینزو آبه را بهترین فرصت می‌دانند؟

گفتم: برای اینکه شینزو آبه در اوج ذلت طی سخنانی در کنگره آمریکا به جای اعتراض به جنایت آمریکا در ناکازاکی و هیروشیما، از آمریکا به خاطر کشته شدن نظامیانش در جنگ جهانی دوم عذرخواهی کرد! بنابراین او را هم در ذلت‌پذیری مثل خودشان یافته‌اند!

گفت: یعنی نمی‌فهمند که دارند نسخه قتل‌عام مردم را می‌پیچند؟!

گفتم: چه عرض کنم؟! به یارو گفتند؛  دَمر آب نخور! گفت؛ چرا؟ گفتند؛ عقل و غیرتت را از دست می‌دهی؟ پرسید؛ عقل و غیرت چیست؟ گفتند؛ هیچی! بخور نوش جونت!

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar