علی آزوغ
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری خبر داد:
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح هادی روستایی در روستای چم چنگ و ایل بگی شهرستان سامان خبر داد.
کد خبر: ۹۱۹۹۰۷۰
|
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰

 به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ سهراب رئیسی با اشاره به ارائه خدمات این نهاد در روستاها اظهار داشت: اجرای طرح هادی دهستان چم چنگ از توابع شهرستان سامان یکی از اقدامات موثر بود که حدود 1400 نفر از آن بهره‌مند شدند.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون در دهستان چم چنگ مبالغ 4 هزار و 650 میلیون ریال و 2 میلیون و 500 میلیون ریال اعتبار ملی در سال 1397 شامل 1700 مترمربع زیرسازی و آسفالت و 300 متر تک و کانیو اجرا شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تاکنون در روستای ایل بگی 3 هزار 689 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است، بیان کرد: همچنین خدمات زیرسازی و آسفالت در این روستا به مساحت 1800 مترمربع و 170 متر تک با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 300 میلیون ریال از اعتبارات ملی سال 1397 اجرا شده است.

رئیسی ادامه داد: تهیه و اجرای طرح هادی روستایی از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در زمینه بازسازی، توسعه و ارتقای محیط‌های مسکونی و سالم سازی محیط زیست روستاییان است که جنبه کالبدی – فیزیکی دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار