به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان: همزمان با هفته پژوهش از دانش آموزان و هنرجویان برتر پژوهشگر مدارس این شهرستان با حضور مدیر آموزش و پرورش در هنرستان فنی و حرفه ای الزهراء (سلام الله علیها) زرند تجلیل شد.
کد خبر: ۹۱۹۹۷۸۱
|
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰
همزمان با هفته پژوهش صورت گرفت

آیین تجلیل از دانش آموزان پژوهشگر برتر مدارس شهرستان زرند

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان: همزمان با هفته پژوهش از دانش آموزان و هنرجویان برتر پژوهشگر مدارس این شهرستان با حضور مدیر آموزش و پرورش در هنرستان فنی و حرفه‌ای الزهراء (سلام الله علیها) زرند تجلیل شد.

در این مراسم عباس ملانسب، معاون آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند با تبریک هفته پژوهش گفت: تحقیق و پژوهش جزء لاینفک زندگی ماست.

وی با بیان اینکه علم دانایی است و پژوهش توانایی، گفت: راه رسیدن به اندیشیدن شناخت است و برای اینکه به شناخت برسیم باید پژوهش کنیم.

ملانسب، مدرسه را بهترین زمان و مکان برای پژوهش و پژوهش گری برشمرد و خاطر نشان کرد: پیش نیاز تقویت پژوهش در جامعه دانش آموزی، معلم پژوهش گر است.

معاون آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند خاطرنشان کرد: از ۱۶ طرح دانش آموزان و هنرجویان زرندی سال گذشته راه یافته به مرحله استانی، تعداد ۲ طرح به مرحله کشوری راه پیدا کرد.
                                                                                                                           خبرنگار :غلامرضا نورالدینی
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار