در آستانه آغاز بزرگترین رویداد فرهنگی مذهبی استان هرمزگان، دستگاه‌های اجرایی استان درراس آن سپاه امام سجاد نیروی انسانی و تجهیزات خود را برای برگزاری باشکوه کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان بسیج کرده اند.
کد خبر: ۹۱۹۹۹۲۳
|
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان، برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان بهانه ای شده تا همه دستگاه‌های اجرایی استان تجهیزات و نیروی انسانی خود را   پای کار بیاورند تا این کنگره با شکوه بیشتری برگزار شود

تجهیزات فنی و ماشین آلان سبک و سنگین و نیروی انسانی توانمند و کاربلد و با روحیه ای بسیجی پای کار آمده اند تا محل برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان هر چه سریعتر آماده و مهیای آغاز مهم ترین رویداد فرهنگی و مذهبی استان شود.

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام گفت: عملیات عمرانی و آماده سازی محل برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان از یک ماه گذشته آغاز شده و اکنون مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد.

وی افزود: همه دستگاه‌های اجرایی استان از جمله ادارت آب، برق، راه و شهرسازی، راهداری و شهرداری و اداره آب و فاضلاب استان که برای موارد مربوط از جمله روشنایی محیط، آب رسانی و تعبیه سرویس های بهداشتی مناسب با معاونت مهندسی سپاه امام سجاد استان همکاری داشتند.

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام یاد آورشد: با توجه به شرایط آب و هوایی استان در دی ماه تدابیری پیش بینی شده که مشکلی برای برگزاری اجلاسیه و نمایشگاه‌های جنبی پیش نیاید.

ارسال نظرات