مراسم ازدواج و اهدای جهیزبه یک هزار و 500 هرمزگانی همزمان با برگزاری کنگره ملی 1500 شهید هرمزگان در بندرعباس برگزار می شود.
کد خبر: ۹۱۹۹۹۸۵
|
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان ،فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان با اشاره یه اینکه هر جهیزیه به نیابت از یک شهید استان تقدیم زوجین می شود، عنوان کرد: شادیمان را مدیون شهداییم شعار ما در برگزاری این مراسم است.

سردار اباذرسالاری تصریح کرد: گروهی از این زوج ها از نهاد های حمایتی مانند بهزیستی و کمیته امداد معرفی شدند و برخی دیگر از درون روستاها توسط مراکز نیکوکاری، دهیارها، شوراها،پایگاه های بسیج و مساجدشناسایی و معرفی شده اند.

وی بیان کرد: 16 قلم از اسباب و وسایل منزل از جمله یخچال، کولر، فرش، پتو، سرویس قاشق و.... که جز مایحتاج اولیه زندگی است به این زوج ها تقدیم می شود.

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان، با بیان اینکه این مراسم با همکاری ستاد ازدواج گل های علوی، سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و کمیته امداد برگزار می شود، خاطر نشان کرد: پنج شنبه 28 آذرماه مراسم ازدواج 1500 زوج در ورزشگاه 20 هزار نفری خلیج فارس بندرعباس برگزار می شود که شرکت برای عموم آزاد است.

ارسال نظرات