سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۰۱۸۹۳
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۸- ۳۳: ۱۷
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور کمیته امداد آذربایجان شرقی را به عنوان دستگاه برتر در عرصه مبارزه با بی سوادی استان معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، در مراسمی از فعالان عرصه نهضت سواد آموزی استان آذربایجان شرقی تقدیر شد که در این راستا رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور ضمن قدردانی از اقدامات کمیته امداد آذربایجان شرقی، این نهاد را به عنوان دستگاه برتر در عرصه مبارزه با بی سوادی استان معرفی کرد.
بهروز شریف معاون فرهنگی کمیته امداد استان در این باره اظهار کرد: کمیته امداد استان با حمایت تحصیلی از دانش آموزان و افراد بی سواد، در  پیشبرد اهداف نهضت سوادآموزی استان پیشبرد موثری داشته است.

وی ادامه داد: هم اکنون 14000 دانش آموز و 1100 دانشجو از خدمات آموزشی و تحصیلی کمیته امداد در سطح استان بهره مند می شوند.

شریف اضافه کرد: کمیته امداد استان با برنامه های آموزشی و سوادآموزی را در رئوس اقدامات فرهنگی خود جهت مقابله با انتقال بین نسلی فقر انجام می دهد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: