سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۰۲۱۶۶
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۸- ۴۶: ۱۱
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گو با «بسیج»:
ابراهیمی گفت: بسیج یک تفکر برگرفته از انقلاب اسلامی محسوب می شود و همانطور که امام خمینی(ره) فرمودند که راه انقلاب اسلامی از راه استکبار جهانی جداست.

علیرضا ابراهیمی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه بسیج هرگز سر سازش با استکبارجهانی نخواهد داشت، اظهار داشت: بسیج یک تفکر برگرفته از انقلاب اسلامی محسوب می شود و همانطور که امام خمینی(ره) فرمودند که راه انقلاب اسلامی از راه استکبار جهانی جداست، امروز نیز شاهد هستیم که بسیج در حال پیاده سازی همین تفکر است.

وی ادامه داد: بسیج مردمی یکی از قدرت های انقلاب اسلامی محسوب می شود و در سطح جهان شاهد فعالیت چنین نیروی مردمی و فعال در سطح کشورها نیستیم و این نشان می دهد که امام خمینی(ره) با یک ابتکار عمل جالب، انقلاب اسلامی را بیمه نمود و بسیج مردمی را تشکیل داد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar