حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول سازمان اردویی بسیج در گفت و گو با «بسیج»:
سردار سلیمانی گفت: سال 88 فتنه گران تلاش کردند تا کشور را به نفع آمریکا و اسرائیل به آشوب بکشند که مردم در حماسه 9 دی، پاسخ دندان شکنی به آنان دادند.
کد خبر: ۹۲۰۳۳۷۶
|
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸

سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری بسیج در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه حماسه 9 دی ماه نشان دهنده اوج بصیرت مردم غیور کشورمان است، گفت: سال 88 فتنه گران تلاش کردند تا کشور را به نفع آمریکا و اسرائیل به آشوب بکشند که مردم در حماسه 9 دی، پاسخ دندان شکنی به آنان دادند.

 

وی ادامه داد: روز 9 دی ماه هرگز از یاد و خاطره ملت و کشورمان پاک نخواهد شد چرا که روزی بود که مردم با آمدن در خیابانها، از ولایت فقیه و انقلاب اسلامی دفاع نمودند و به کشورهای غربی و فتنه گران ثابت کردند که امنیت فعلی کشورمان به همین سادگی مهیا نشده که به همین راحتی از بین برود.

ارسال نظرات