سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۰۸۶۱۵
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸- ۵۴: ۱۲
در این بازدید مقرر گردید تا در اسرع وقت ادوات و ماشین آلات راه سازی و کشاورزی توسط سازمان بسیج در اختیارسپاه کنارک قرارگیرد و با همت خود مردم و حمایت گروه های جهادی نقاط آسیب دیده بازسازی گردد.
به گزارش خبرنگار بسیج از کنارک، در چهارمین روز از بحران سیلاب در منطقه کنارک و آسیب شدید به بخش کشاورزی جلسه‌ای فوری توسط فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنارک با مهندس اولیایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی شهرستان و مسئول بسیج مهندسین جناب دکتر جهانسوز به عنوان نماینده ویژه سازمان بسیج صورت گرفت.

سرهنگ پاسدارعلی حق پرست، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کنارک در این جلسه گفت: طبق بررسی میدانی و آمار بدست آمده از بخش زرآباد و جلسه ایی که با کشاورزان و معتمدین در منطقه برقرار شد، عمده مشکلات کشاورزان جدای از اقدمات بازگشایی راه‌ها و تغذیه، احیای چاه‌های آب در بخش کشاورزی بود و طبق درخواست آنان اولویت خدمات رسانی مورد انتظار همین امر بوده است.

طبق دعوت فرمانده ناحیه از دکتر جهانسوز به عنوان نماینده ویژه سازمان بسیج، بازدید از منطقه زرآباد در خصوص احصای نیازمندی‌ها و خواسته‌های مردم و بررسی میزان خسارت، تلفات دام و خسارت‌های بخش کشاورزی صورت گرفت.

در این بازدید مقرر گردید تا در اسرع وقت ادوات و ماشین آلات راه سازی و کشاورزی توسط سازمان بسیج در اختیار سپاه کنارک قرا رگیرد و با همت خود مردم و حمایت گروه‌های جهادی نقاط آسیب دیده بازسازی گردد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar