سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۰۹۱۷۷
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸- ۱۳: ۲۱
به همت پایگاه های بسیج مساجد و محلات سپاه ناحیه شاهرود، جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان آغاز شده است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، در راستای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان، پایگاه‌های بسیج مساجد و محلات سپاه ناحیه شاهرود با برپایی ایستگاه‌های جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی به کمک سیل زدگان شتافتند.
در این راستا پایگاه‌های بسیج کمک‌های نقدی و غیرنقدی شهروندان را جمع آوری و برای ارسال تحویل بسیج سازندگی سپاه ناحیه شاهرود می‌دهند تا در اسرع وقت به مناطق سیل زده ارسال شود.
همچنین کانون جوانان بسیج شاهرود نیز با برپایی ایستگاه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی در این امر خداپسندانه مشارکت کرده است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شاهرود نیز گفت: مردم شهید پرور شهرستان شاهرود می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۱۱۲۰۸۸۵۵ به نام قرارگاه خدمت رسانی شهرستان شاهرود واریز نمایند.
حسین ابوذری خاطر نشان کرد: کمک‌های غیرنقدی از جمله موادغذایی و آب معدنی و پوشاک گرم نیز توسط پایگاه‌های بسیج مساجد سطح شهرستان جمع آوری می‌شود تا در اسرع وقت به دست هموطنان سیل زده برسد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar