حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
کارشناس رسانه و فضای مجازی گفت: فضای مجازی اسلامی به الگویی برای مردم جهان تبدیل می‌شود و نه تنها از آسیب‌های آن آسیبی نمی‌خوریم، بلکه از منافع آن به میزان زیادی بهره می‌بریم.
کد خبر: ۹۲۱۲۰۷۷
|
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
 روح الله مومن نسب، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج  اظهار کرد: با توجه به اینکه فضای مجازی محیط زیست جدیدی را برای بشر خلق کرده است نیازمندیم که آداب زیست را در این فضا به خوبی فرا بگیریم.

وی ادامه داد: باید علم فضای مجازی را یاد بگیریم، لذا این جلسه از این جهت حائز اهمیت است که در آن آداب زیست در فضای مجازی را آموزش می‌دهیم به این معنا که به خانواده‌ها می‌گوییم چه محصولاتی خوب است و چه محصولاتی بد.

کارشناس سواد رسانه تصریح کرد: باید خانواده‌ها به این نتیجه برسند که از محصولات بد استفاده نکنند و از محصولات خوب هم؛ هدفمند و به اندازه استفاده کنند.

وی ادامه داد: به اعتقاد بنده اگر به دستورات مقام معظم رهبری در حوزه فضای مجازی عمل کنیم، فضای مجازی اسلامی به الگویی برای مردم جهان تبدیل می‌شود و نه تنها از آسیب‌های آن آسیبی نمی‌خوریم، بلکه از منافع آن به میزان زیادی بهره می‌بریم.

مومن نسب در ادامه این جلسه راهکار‌های امنیتی و طرز استفاده صحیح از گوشی‌های هوشمند برای جلوگیری احتمالی از هرگونه سوءاستفاده و... را بیان کرد.
 
 
ارسال نظرات