سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۱۵۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸- ۳۷: ۱۳
ما از عزیزان شهیدمان خط گرفته‌ایم که پاسدار خونشان باشیم و صدای جوانان انقلابی این مرز و بوم را به گوش همه‌ی عالم برسانیم.

به گزارش  خبرگزاری بسیج، خواهر شهید شیرودی طی نامه‌ای نسبت به رفتار عجیب و زننده رنجبران و سایر افراد روابط عمومی صداوسیما گلایه کرد.

نامه خواهر شهید شیرودی رئیس صدا و سیما

 

متن نامه بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ریاست محترم سازمان صدا و سیما

جناب آقای علی عسگری

سلام علیکم

در گام دوم انقلاب و در شرایطی که نفوذی‌ها در صدد خفه کردن حنجره‌های انقلابی در جاهای مختلف و از جمله در صدا و سیما برآمده‌اند آن چیزی که بیشتر از همه خانواده شهدا را رنجانده، اقدام عجیب روابط عمومی صدا و سیما و شخص آقای رنجبران بوده.

آقای رنجبران و سایر افراد روابط عمومی صدا و سیما در تماس تلفنی با خانواده های شهدا در خصوص برنامه های جهان آرا و ثریا، مطالبی را مطرح کردند که باید پاسخ گو باشند:

۱. اتهام سوء استفاده ۲۰۰ملیونی به دست اندرکاران این برنامه ها.

۲. اتهام به خانواده های شهدا مبنی بر خط گیری آنها از سمت گروه یا مجموعه های دیگر.

۳. تاکید به خانواده شهدا بر ارسال پیام صوتی مبنی بر تکذیب امضای بیانیه.

۴. تذکر وقیحانه ی خرج نکردن نام شهدا در این موارد.

۵. نسبت دادن اقدام صدا و سیما به مقام معظم رهبری در قطع پخش زنده ی این دو برنامه.

لازم است در اینجا عرض کنم نه تنها هیچ یک از خانواده‌ شهدا از امضای این بیانیه منصرف نشدند بلکه تعداد زیاد دیگری نیز داوطلب امضای بیانیه شده‌اند.

باید عرض کنیم در قبال رفتار آقای رنجبران، رنج بردیم زمانی که بصیرت خانواده‌های شهدا را زیر سوال بردند و این اقدام را در حد خط گرفتن از افراد دیگر تقلیل دادند و در حقیقت خانواده‌های شهدا را فاقد بصیرت لازم تصور کردند.

اقعیت این است که ما خط گرفتیم! بله! ایشان درست حدس زدند که ما خط گرفتیم!

ما خط سرخ شهادت را از حسین علیه السلام گرفته‌ایم.

ما از عزیزان شهیدمان خط گرفته‌ایم که پاسدار خونشان باشیم و صدای جوانان انقلابی این مرز و بوم را به گوش همه‌ی عالم برسانیم.

برادر علی عسگری، از آنجا که شما را منصوب از طرف مقام معظم رهبری میدانیم و از سیره‌ی عملی مولایمان نیز مطلعیم، رفتارهای خودسرانه‌ی امثال آقای رنجبران را در جهت مخدوش کردن رسانه ملی و زیر سوال بردن آن نهاد حاکمیتی قلمداد میکنیم و امیدواریم جنابعالی با برخورد با آقای رنجبران و افرادی از این دست، گامی در جهت دلجویی از خانواده شهدا و شبهه زدایی از آن نهاد ارزشمند بردارید. والسلام علی من اتبع الهدی.

آسیه شیرودی، خواهر شهید شیرودی

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar