سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۱۸۱۸۷
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸- ۳۰: ۱۱
مرحله پنجم فراخوان گردان کوثر ورامین با هدف آموزش و ایجاد آمادگی گردان در راستای تحقق اهداف همه جانبه و امنیت پایدار برگزار گردید.

به گزارش سپاه خبر خبرگزاری بسیج از استان تهران، پنجمین فراخوان رزمایش گردان کوثر سپاه ناحیه ورامین با حضور گسترده 120نفر ازخواهران بسیجی عضو گردان کوثر به همت حوزه کوثر ناحیه ورامین برگزار شد.

عربرستمی فرماندهی حوزه کوثر اظهار داشت : یکی از ماموریت های اصلی سازمان بسیج مستضعفین مساله آموزش و ایجاد آمادگی گردان های سازمان یافته در راستای تحقق اهداف همه جانبه و امنیت پایدار است . 

وی با تاکید بر اینکه این مهم همواره مورد توجه مقام معظم رهبری انقلاب است ،افزود:آمادگی دفاعی وایجاد توانمند سازی و ارتقا کیفی از دیگر اهداف برگزاری این فراخوان بود.

عربرستمی خاطر نشان کرد: در این فراخوان سازماندهی و نظم دهی به گردان توسط احسانی جانشین فرماندهی گردان و آموزش نظامی و اداره کلاس توسط آقداغلو فرمانده دسته گردان انجام گردید .

مرحله پنجم فراخوان گردان کوثر  ورامین با هدف آموزش و ایجاد آمادگی گردان در راستای تحقق اهداف همه جانبه و امنیت پایدار برگزار گردید.مرحله پنجم فراخوان گردان کوثر  ورامین با هدف آموزش و ایجاد آمادگی گردان در راستای تحقق اهداف همه جانبه و امنیت پایدار برگزار گردید.مرحله پنجم فراخوان گردان کوثر  ورامین با هدف آموزش و ایجاد آمادگی گردان در راستای تحقق اهداف همه جانبه و امنیت پایدار برگزار گردید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar