سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۲۱۸۵۳۱
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸- ۲۷: ۰۹
فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه در اولین یادواره شهدای حقوقدان:
فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: یکی از مشکلات بزرگ امروز جامعه این است که مطالبه‌گر نیستیم.

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه: عدم مطالبه‌گری از مشکلات امروز جامعه استبه گزارش سرویس بسیج حقودانان به نقل از روابط عمومی و فضای مجازی سازمان بسیج حقوق دانان کشورسردار بهمن ریحانی در اولین یادواره شهدای حقوقدان استان کرمانشاه که با حضور معاون قضایی دادستان کشور برگزار شد، با بیان اینکه مفهوم عدالت مورد پسند همه جوامع است، اظهار کرد: همه جوامع طالب عدالت هستند و هیچ جامعه و انسانی فارغ از هر دین و مسلکی، از ظلم تمجید نمی‌کند و آن را نمی‌پذیرد.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه  ادامه داد: عدالت مفهوم گسترده و زیبایی دارد که اگرچه امروز توسط دشمنان تفسیرهای مختلفی برای آن مطرح است، اما این موضوع مفهوم عدالت را تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

ریحانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای اجرای عدالت شکل گرفته، گفت: انقلاب اسلامی برای مقابله با ظلم به پیروزی رسید و در طول ۴۱ سال گذشته هم همواره به مقابله با ظلم پرداخته است.

وی تاکید کرد: نظام از روز اول انقلاب در مسیر عدالت حرکت کرده است و هرچند شاید در حوزه اجتماعی به جایگاه آرمانی خود نرسیده باشد، اما مهم این است که در مسیر عدالت است.

وی در ادامه اشاره ای هم به اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان با هدف آشناسازی جامعه با حقوق خود در جهت بالا بردن میزان مطالبه گری آنها از سوی بسیج حقوقدانان داشت و گفت: امیدواریم اجرای این طرح بتواند جامعه را با حقوق خود آشنا کرده و مطالبه گری را به یک فرهنگ رایج تبدیل کند.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه اضافه کرد: یکی از مشکلات بزرگ امروز جامعه این است که مطالبه‌گر نیستیم.

وی در ادامه خانواده های شهدا را مایه عزت و افتخار  کشور دانست و افزود: خانواده های شهدا لنگرهای اصلی انقلاب هستند که باید تکریم شوند.

در این مراسم ضمن قرائت پیام رئیس سازمان بسیج حقوقدانان کشور، از خانواده های پنج شهید حقوقدان استان - شهید آیت الله حاج شیخ بها الدین محمدی عراقی، شهید حجت الاسلام ذبیح الله کرمی، شهید حاج حسین علیخانی، شهید سلیم قنبری و شهید غلامرضا گل آور- تجلیل شد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar