سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۱۹۰۲۶
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸- ۰۴: ۰۰
با همکاری بسیج سازندگی سپاه آذربایجان شرقی؛
قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی به تفاهم نامه مشترک کمیته امداد با بسیج سازندگی سپاه استان اشاره و بیان کرد: در 10 ماهه نخست سالجاری 681 واحد مسکونی در شهرها و روستاها برای مددجویان تامین شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، غلامعلی ملامهدی با بیان اینکه تامین مسکن مددجویان از اولویت‌های اساسی کمیته امداد است، اظهار داشت: در 10 ماهه امسال 181 واحد مسکن شهری برای مددجویان آذربایجان شرقی خرید یا ساخته شده است.

وی همچنین به ساخت مساکن مددجویی در روستاها اشاره کرده و گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان دی ماه  500 واحد مسکن روستایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان احداث شده است.

ملامهدی خاطر نشان کرد: بطور متوسط روزانه حدود 3 واحد مسکن در ۹ ماهه سال‌جاری در مناطق شهری و روستایی استان برای مدجویان تحت حمایت کمیته امداد تامین شده است.

وی ادامه داد: یک هزار و 806 واحد مسکن مددجویی در مناطق شهری و روستایی استان نیز تعمیر شده که بطور متوسط روزانه 6 واحد را شامل می‌شود.

ملامهدی به تفاهم نامه مشترک کمیته امداد با بسیج سازندگی سپاه استان اشاره کرده و گفت: با همکاری مشترک این دو نهاد و کمک‌های خیران در نظر داریم تا پایان امسال یک هزار واحد مسکن مددجویی در مناطق شهری و روستایی استان خرید یا بسازیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar