سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۲۲۵۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸- ۴۳: ۱۳
یزخدمت جهادی تخصصی با حضور مدیرعامل شرکت نوش آفرین با مدیرکل محترم اقتصاد دارایی استان سمنان در خصوص مباحث مالیاتی شرکت مذکور و تعویق اقساط بانکی برگزار شد.

به گزارش سرویس بسیج کارمندان خبرگزاری بسیج، میزخدمت جهادی تخصصی با حضور مدیرعامل شرکت نوش آفرین و ریاست سازمان بسیج کارمندان استان سمنان با مدیرکل محترم سازمان تعاون روستایی استان سمنان در خصوص جذب سرمایه گذاری برگزار شد.
در این میزخدمت که به دعوت مدیر کل سازمان تعاون روستایی صورت گرفت موارد درخواستی شرکت نوش آفرین مطرح گردید. از جمله درخواست های این شرکت کمک به تامین مواد اولیه (تامین کنسانتره میوه) می باشد.
آقای دهرویه ریاست سازمان بسیج کارمندان در این نشست اعلام داشتند محصولات کشاورزی درجه یک در استان سمنان تولید می شود و ارقامی همچون زردآلو ، انگور ، گردو ، سیب بخش هایی از مهمترین تولیدات محصولات کشاورزی است .
ایشان با اهمیت داشتن استفاده از محصولات باغی در استان بیان داشتند سازمان بسیج مهندسین کشاورزی با استفاده از کارشناسان خبره توانمندی ظرفیت سنجی شرکت فوق را داشته تا زمینه تفاهم و همکاری را برگزار نماید.
در انتهای این دیدار مقرر گرید در سال 99با هماهنگی سازمان بسیج کارمندان یک نشست تخصصی فی ما بین سازمان تعاون روستایی ، بسیج مهندسین کشاورزی برگزار و موانع و نیاز شرکت برطرف گردد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar