سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۲۶۵۳۰
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۹- ۱۴: ۰۸
به همت بسیج مهندسین سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع)
روزانه ۲ هزار لباس ایزوله بیمارستانی با مشارکت بسیج و بخش خصوصی در قم تولید و به سراسر کشور ارسال می‌شود.

روزانه ۲ هزار لباس ایزوله بیمارستانی در قم تولید می‌شود

به گزارش سرویس سازمان بسیج مهندسین خبرگزاری بسیج ازقم، سرهنگ احمد نصرآبادی، صنعت یار بسیج مهندسین قم از همکاری بسیج مهندسین استان قم با بخش خصوصی برای تولید لباس ایزوله بیمارستانی خبر داد و اظهار کرد: تولید لباس‌های ایزوله بیمارستانی در قم از سوم اسفندماه با دوخت روزانه ۳۰۰ روپوش آغاز به کار کرده است که با گذشت زمان به مرور این تولیدات به ۲ هزار لباس افزایش یافت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تولید روپوش‌های ایزوله بیمارستانی به ۲ هزار عدد رسیده است، تصریح کرد: در تلاش هستیم که این تولیدات به ۵ هزار عدد روپوش در روز برسد.

این تسهیل‌گر در تولید لباس ایزوله بیمارستانی عنوان کرد: در حال حاضر این لباس‌ها در ۱۵ کارگاه کوچک و در بخش تولید خانگی انجام می‌شود.

او با اشاره به شمار کسانی که در این کارگاه‌ها مشغول به کار هستند، عنوان کرد: ۱۲۰ نفر در بخش‌های مختلف به صورت جهادی در تولید این لباس‌ها اهتمام دارند.

نصرآبادی با تأکید بر اینکه بیشترین مشکلی که در تولید لباس‌های ایزوله بیمارستانی وجود دارد، تأمین لوازم اولیه است، گفت: قیمت تولید این لباس‌ها نسبت به لباس‌های خارجی تا یک دهم کاهش پیدا می‌کند که از بعد ارزی نیز به نفع کشور است.

وی اضافه کرد: این لباس‌ها پس از آماده شدن در تهران استریل و به سراسر کشور توزیع می‌شود و اذعان داریم که قم یکی از مراکز پخش روپوش بیمارستانی در سراسر کشور است.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar