سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۲۷۱۴۲
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹- ۴۲: ۱۸
فرمانده حوزه بسیج جامعه زنان فاطمه الزهرا (س) از توزیع ماسک و دستکش در بین خانوارهای نیازمند شاهرود به همت بسیجیان پایگاه های بسیج خواهران شاهرود خبر داد.
معصومه صفری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به اقدمات این حوزه در راستای مقابله با کرونا به همت پایگاه‌های بسیج خواهران اظهار کرد: پایگاه تسنیم در عرصه مقابله با ویروس منحوس کرونا، ارسال پیام با محتوای مذهبی، اجتماعی و بهداشتی در گروه‌ها و برای بسیجیان مانند دعای هفتم صحفیه سجادیه، ایجاد گروه هشتک درخانه بمانید و ارسال پیام مشارکت ثبت نام در سامانه بیماریابی کرونا salamat.gov.ir، دوخت ماسک، جمع آوری کمک‌های نقدی، تهیه لوازم بهداشتی و توزیع آن بین نیازمندان محله از انجام داده است.
وی با اشاره به اقدامات پایگاه بنت النبی گفت: ارسال پیام با محتوای مذهبی، اجتماعی و بهداشتی در گروه‌ها و برای بسیجیان مانند دعای هفتم صحفیه سجادیه، ایجاد گروه هشتک درخانه بمانید و ارسال پیام مشارکت ثبت نام در سامانه بیماریابی کرونا salamat.gov.ir، تهیه ۸ بسته لوازم بهداشتی و تحویل به نیازمندان محله، ضدعفونی کردن مسجد، پایگاه وسرویس‌های بهداشتی مسجد و توزیع ماسک و دستکش بین خانواده‌های نیازمند محله از اقدامات آن‌ها در مقابله با ویروس کرونا بوده است.
فرمانده حوزه بسیج جامعه زنان فاطمه الزهرا (س) با بیان اینک فرمانده پایگاه ام سلمه به عنوان جهادگر سلامت در پایگاه سلامت حوزه استحفاظی جهت تماس با خانواده‌ها و پیگیری مشارکت و ثبت نام آن‌ها در سامانه بیماریابی کرونا salamat.gov.ir حضور افتخاری دارد اظهار کرد: تحویل بسته‌های بهداشتی ماسک و دستکش به فرماندهان پایگاه‌های مقاومت جهت توزیع بین گروه‌های جهادی و اعضای شورای پایگاه توسط فرمانده و شورای حوزه در راستای مقابله با کرونا انجام گرفته است.
وی بر تداوم این فعالیت‌ها تا نابودی و شکست این ویروس منحوس به همت خواهران بسیجی تاکید کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar