سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۲۲۷۳۶۶
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹- ۳۸: ۱۷
سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص):
سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص)گفت:نگرانی از وجود تراکم جاده ها در بازگشت از مسافران نوروزی که در بازگشت به چه میزان مردم به شهر ورود می‌کنند و باید تست شوند.

علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران به همراه سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) و سردار بیگدلی معاون عملیات قرار گاه ثاراالله (ع) امروز در رصد هوایی شهر تهران شرکت کردند.

 علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در شهر تهران اظهار داشت: رصد هوایی از ورودی و خروجی‌های شهر تهران انجام شد، اما هنوز به حد کفایت میزان ترافیک به میزان و حد مورد نظر ما نرسیده است و امید داشتیم بیشتر مراقبت انجام شود.

وی ادامه داد: تراکم قابل توجه در مبادی ورودی و خروجی تهران وجود داشته و افزایش قابل توجهی داشت و نشان می‌دهد برخی علی رغم همه توصیه‌ها با تسامح برخورد کرده‌اند.

سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) بیان داشت: نگرانی داشتیم که در بازگشت به چه میزان مردم به شهر ورود می‌کنند و باید تست شوند.

وی ادامه داد: متاسفانه در برخی مبادی مردم را دیدیم که از شهر خارج می‌شوند. حضور مردم در پارک‌ها یکی از نگرانی‌هایی بود که دیدیم و این حضور ممکن است موجب مخاطراتی شود.

سردار بیگدلی معاون عملیات قرارگاه ثارالله اظهار داشت: قطعا مقابله با ویروس کرونا توسط یک دستگاه یا دودستگاه کافی نیست. در چند روزهای اخیر که مردم بر می‌گردند مخاطراتی به همراه دارد و مردم باید بسیار مراقبت کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar