سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۲۷۹۱۶
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹- ۱۸: ۱۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه تاکنون نتیجه آزمایش ۳۳۴نمونه مثبت گزارش شده است که بیش از ۷۵درصد هستند بهبود یافته اند گفت: در راستای طرح ملی مقابله با کرونا تاکنون ۶۸٪ از جمعیت تحت پوشش (۱۸۲ هزار نفر) از نظر ابتلا به کرونا ویروس غربال گردیده اند.
مثبت بودن نتیجه آزمایش کرونا ۳۳۴ نفر در شاهرود/غربالگری ۶۸ درصد جمعیت در طرح ملی مقابله با کرونابه گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، دکتر رضا چمن با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا در شاهرود تا پنجشنبه ۷ فروردین ماه اظهار کرد:تاکنون نتیجه آزمایش ۳۳۴ نمونه مثبت گزارش شده است که تعداد ۲۵۲ نفر از آنان که بیش از ۷۵ درصد هستند بهبود یافته اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود افزود: در راستای طرح ملی مقابله با کرونا تاکنون ۶۸ ٪ از جمعیت تحت پوشش (۱۸۲ هزار نفر) از نظر ابتلا به کرونا ویروس غربال گردیده اند و همچنین ۸۰ درصد کسانی که اطلاعات سامانه خود ارزیابی را تکمیل کرده اند توسط مراقبین سلامت پیگیری فعال شده اند.
وی تصریح کرد: ما با یک روش دیگر و یک سامانه اختصاصی کار پیگیری موارد تماس و مراقبت فعال مبتلایان را از قبل آغاز کرده بودیم و آن فعالیت‌ها نیز به موازات برنامه بسیج ملی ادامه دارد.
وی افزود: در جلسه ویدئو کنفرانس امروز با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان وزیر معین استان در مقابله با کرونا ویروس اینجانب، ضرورت استمرار تعطیلی کلیه مراکز آموزشی اعم از دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش و همچنین ممنوعیت برگزاری کلیه مجالس و محافل و نماز‌های جمعه و جماعات و تقلیل کارکنان ادارات به یک سوم تا نیمه اردیبهشت ماه از سوی هیات دولت را خواستار شدم.
دکتر چمن در پایان از مردم خواستند که سعی و اهتمام بیشتری جهت تکمیل اطلاعات سامانه salamat.gov.ir داشته باشند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar