سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۳۰۲۴۰
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹- ۴۴: ۱۰
مرکز نشر ارزش‌های ماندگار مدافعین سلامت اعلام کرد:
دکتر علیرضا لادن مقدم عضو هیات علمی و استاد بسیجی دانشگاه گرمسار، در روزهای شیوع بیماری منحوس کرونا، به کمک بیماران شتافته و نزدیک به سیصد میلیون تومان به دو بیمارستان در شهرهای علی آباد کتول در استان گلستان و شاهرود در استان سمنان کمک کرده است.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، ویروس کرونا مدتی است که در جهان شایع شده و انسانهای زیادی را به کام مرگ کشانده. یکی از نخستین روش‌هایی که برای مهار این ویروس منحوس توسط کارشناسان توصیه شد فاصله گذاری اجتماعی بود. روشی که شاید روی دیگر آن توجه به خود باشد. اما اساتید بسیجی دانشگاه‌ها تنها خود را ندیدند و از نخستین روزها بی ادعا و آرام، به نشر نیکی پرداختند.  

دکتر علیرضا لادن مقدم عضو هیات علمی و استاد بسیجی دانشگاه گرمسار است که در روزهای شیوع این بیماری، به کمک بیماران شتافته و نزدیک به سیصد میلیون تومان به دو بیمارستان در شهرهای علی آباد کتول در استان گلستان و شاهرود در استان سمنان کمک کرده است.  

در ادامه سخنان این استادبسیجی را بخوانید: 

علیرضا لادن مقدم سخنش را با اعلام این موضوع آغاز می کند:« نمی خواهم ریا شود اما باید بگویم اساتید بسیجی همیشه پیشقدم هستند و در این شرایط هم لازم است بیشتر از قبل در کنار هم باشیم» .

 

استاد بسیجی دانشگاه با اشاره به دلایل انتخاب بیمارستان شهرعلی آباد گفت: سال‌ها در استان گلستان و دانشگاه علی آباد کتول تدریس کردم و احساس علاقه زیادی به مردم شریف این استان دارم. از مدت‌ها قبل نیز فعالیت خیریه و مردم نهادی در بیمارستان بقیه الله العظم (عج) علی آباد آغاز شد و اکنون در بحبوحه بیماری افسارگسیخته کرونا، این خدمات تنها به مقابله و بهبود بیماران کویید ۱۹ اختصاص یافته است.    

لادن مقدم با اعلام اهدای یک دستگاه سنجش گازهای خونی گفت: در گفت‌وگو و تعاملی که با دکتر مهدی زنگانه رییس بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) داشتم نسبت به نیاز مبرم این بیمارستان به دستگاه سنجش گازهای خونی پی بردم و تلاش کردم در اسرع وقت این دستگاه را با عنوان علمی ABG به همراه چندین ماسک N95 تهیه و به بیمارستان و مردم شریف این شهر زیبا اهدا کردم.  

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار که به همراه همسرش در این کار خیر مشارکت کرده گفت: من و همسرم دکتر نسرین حمایت کار استاد کارآفرینی دانشگاه گرمسار، از سال‌های دور به سازمان بسیج اساتید پیوستیم و خوشحالیم که توانستیم در این برهه زمانی با کمکی هرچند اندک به کمک هموطنان‌مان بیاییم. ما این امر را وظیفه خود می دانیم که به عنوان یک بسیجی وارد میدان شویم و از هیچگونه تلاشی برای آسایش و آرامش مردم عزیز و عمل به فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب مضایقه نکردیم. 

استاد بسیجی دانشگاه با اشاره به فرهنگ کمک به همنوع گفت: من قصد بیان اقداماتم را نداشتم اما فکر کردم گفتن این موارد و ذکر اینکه در هر گروه و شغلی باید به کمک هم بیاییم بتواند فرهنگ‌سازی کند، تصمیم گرفتم تا اهدای ۳۰۰میلیون تومان به بیمارستان‌های بقیه الله الاعظم(عج) شهرستان علی آباد و بیمارستان دانشگاه آزاداسلامی شهر شاهرود و بیمارستان معتمدی گرمسار را اعلام کنم و از دیگر اساتید نیز بخواهم به پویش «شکست کرونا» پیوسته و به هر صورت که می توانند برای ریشه کنی این بیماری و ویروس منحوس به میدان بیایند.  

وی با اشاره به وضع تحریم ‌های ظالمانه علیه کشورمان گفت:  ایران، کشور عزیز ما  متعلق به همه ماست و همه ما اعم از مردم، دولت و حکومت باید در کنار هم، بسیجی‌وار به میدان بیاییم و به هم کمک کنیم تا از این بحران عبور کنیم. اکنون هم که مثل همه سال‌های گذشته تحت تحریم‌های ظالمانه هستیم و حلقه هر روز تنگ تر می شود باید بیشتر از همیشه همدل و همراه یکدیگر باشیم تا از این شرایط به سلامت عبور کنیم. 

دکتر علیرضا لادن مقدم با دعوت از اساتید کشور گفت: من می خواهم به عنوان عضوی از بسیج اساتید کشور از جامعه دانشگاهی خصوصا ً اساتید محترم دعوت کنم که در این برهه در کنار یکدیگر بایستند و به هر صورت اعم از کمک مالی، علمی، حمایت دانشی و تخصصی به کمک دیگر اساتید بسیجی بیایند تا جامعه نخبگانی و دانشگاهی که همیشه پیشگام در امر خیر بوده در بحران کرونا نیز کمک شایان توجهی به مردم داشته باشد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar