سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۴۴۷۲۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹- ۰۷: ۱۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حق کارگران باید رعایت شود؛ نباید اینگونه باشد که قشرهایی به دلیل وقوع یک حادثه از جمله بیماری کرونا کسب و کارشان دچار آسیب باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند امروز در دیدار با جمعی از فعالین حوزه کار و کارگری خراسان جنوبی گفت: جایگاه شما، جایگاهی است که باید به تمام معنا پشتیبانی از قشری کند که همه ما بر سر سفره نعمت آنها نشسته ایم.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: در هر کجا که چشم باز کنیم آثار کار، کارگر و کشاورزان را مشاهده می کنیم؛ مردم از هر قشری که باشند بر سر سفره ای نشسته اند که آثار کار و کارگری است.

 وی ادامه داد: برای اینکه خود کارگر تنها نماند و به جز زحمت از یک رفاه، حقوق و جایگاه نسبی برخوردار شود، شما عزیزان را قرار داده اند که مواظب این قشر که ستون هر کشوری هستند، باشید.

 آیت الله عبادی عنوان کرد: حق کارگران باید رعایت شود؛ نباید اینگونه باشد که قشرهایی به دلیل وقوع یک حادثه از جمله بیماری کرونا، با یک الی دو ماه تعطیلی، کسب و کارشان دچار آسیب باشد، لذا مشخص است که گوشه ای از مسائل از جمله در قانون گذاری و یا در اجرا، مشکلاتی وجود دارد.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نمایندگان در مجلس می توانند لایحه دهند و قوانین را اصلاح کنند و یا اگر در جهت اجرایی مشکلاتی بر سر راه وجود دارد، اقدامات لازم صورت گیرد تا این قشر کارگری به حقوق خود برسند.

 وی اظهار داشت: نتیجه سهل انگاری ها آن می شود که برخی ها به گونه ای کار می کنند که صرفا منافع خود را در نظر می گیرند و به حقوق کارگر توجهی ندارند، اینگوه عمل کردن باعث می گردد تا دود آن به چشم کل جامعه برود.

 آیت الله عبادی بیان کرد: شما که در این جایگاه قرار دارید باید بیش از آنچه که برای زندگی خودتان دلسوز هستید برای کارگر دلسوز باشید، زیرا همه ما بر سر سفره آن ها نشسته ایم و از بازوی آنها استفاده می کنیم.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تصریح کرد: ما غیر از مسئولیت سازمانی، دارای مسئولیت وجدانی و الهی هستیم و اقدامات ما دارای لوازم و عوارضی است که باید نسبت به آن ها پاسخگو باشیم.

 امام جمعه بیرجند عنوان کرد: امیدواریم که دوره مسئولیت شما، دوره ای باشد که عبادت محسوب گردد نه دوره ای باشد که وزر و وبال به بار آورد.

 انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar