سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۶۱۵۴۰
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹- ۰۱: ۱۱
سردار سلیمانی در مراسم نهضت کمک مومنانه:
فهرست دقیقی از نیازمندان را تهیه کرده ایم که با رعایت شخصیت و احترامات کریمانه، این کمک ها به دست این قشر عزیز اما محروم خواهد رسید

فهرست دقیقی از نیازمندان تدوین کرده ایم/ توزیع 4 و نیم میلیون بسته معیشتی میان محرومان

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج، دومین مرحله نهضت «کمک مومنانه» از امروز آغاز شد.

در این مرحله از نهضت کمک مومنانه که توسط سازمان بسیج مستضعفین انجام می شود 10 هزار بسته اقلام معیشتی در میان محرومان و قشر آسیب پذیر تهران توزیع می گردد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم و در جمع خبرنگاران، گفت: دومین مرحله نهضت کمک مومنانه در سه مقطع زمانی آغاز می شود. مقطع اول از امروز تا عید سعید غدیر است که در سراسر کشور انجام می شود و بر اساس هماهنگی که با نهادهای حمایتی به عمل آمده، فهرست دقیقی از نیازمندان را تهیه کرده ایم که با رعایت شخصیت و احترامات کریمانه، این کمک ها به دست این قشر عزیز اما محروم خواهد رسید.

وی ادامه داد: در هر مرحله 500 هزار بسته توزیع خواهد شد که در این مقطع بیش از 1.5 میلیون بسته حمایتی میان نیازمندان توزیع می شود. سایر نهادهای حمایتی مثل بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان راحل هم در هر مرحله 500 هزار بسته توزیع خواهند کرد که در مجموع 4.5 میلیون بسته میان مردم نیازمند و عزیزمان توزیع خواهد شد.

سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی درباره مقطع دوم و سوم کمک ها گفت: مرحله دوم در دهه اول محرم انجام می شود و مرحله سوم این کمک ها نیز در دهه سوم صفر از اربعین حسینی تا پایان ماه صفر انجام خواهد شد.

سردار سلیمانی کمک های مومنانه این مرحله را به تعداد 10 هزار بسته مواد غذایی به ارزش 350 هزار تومان و دوهزار بسته لوازم التحریر عنوان کرد و افزود: محل تامین کمک های اخیر هم پاسداران عزیز بوده اند که با کسری از حقوق شان موافقت کردند، علاوه بر آن، کمک های مردمی است که از طریق رسانه ملی با اعلام حساب تامین شده است.

وی با تاکید بر اینکه این کمک های مومنانه به طور کل با یاری مردم تامین شده است، افزود: در مجموع نزدیک به 700 میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی از مردم کشورمان جمع آوری شده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مقام معظم رهبری، مردم عزیز را به تداوم احسان و تعاون دعوت کرده اند، گفت: سه مقطعی که از امروز در مورد این نهضت کمک مومنانه آغاز می شود مناسبت های مذهبی است و می دانیم که مردم ما همیشه در صحنه های کمک و تعاون به همدیگر حضور داشته اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar