سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۷۵۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹- ۵۲: ۱۵
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین
معاون سیاسی استاندار گفت:جلب مشارکت مردمی و بهره گیری از ظرفیت سازمان های مردم نهاد، راهکار دستیابی به توسعه اجتماعی و فرهنگی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در جلسه کمیته تخصصی توسعه مشارکت های مردمی و سازمانهای مردم نهاد با تاکید بر لزوم مهارت آموزی و اشتغال بهبود یافتگان اعتیاد، توجه ویژه دستگاه های متولی امر آموزش به این قشر از جامه را امری مهم دانست و افزود: به‌منظور ایجاد کسب و کار بین افراد بهبود یافته، آموزش مهارت های کسب و کار آسان، برنامه ریزی و با جدیت دنبال شود.

 

حبیبی تاکید کرد: آموزش و اشتغال در بحث نظارت و مراقبت از اعتیاد، حائز اهمیت است و باید توجه ویژه در این زمینه وجود داشته باشد.

 

رئیس کمیته توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد استان گفت: لازم است صیانت و حفاظت از بهبود یافتگان به عنوان راهکار عملی مورد توجه فعالان حوزه اعتیاد قرار گیرد و بسترهای لازم جهت حضور این افراد در جامعه فراهم شود.

 

این مقام مسئول تاکید کرد: ضرورت دارد با تلاش دستگاه های اجرایی مرتبط، تشکل های مردم نهاد، فعالان حوزه های فرهنگی و اجتماعی و سایر اقشار تاثیرگذار در جهت جریان سازی مبارزه با اعتیاد گام هایی جدی برداشته شود.

 

معاون سیاسی استاندار در پایان با اشاره به اهمیت آموزش و مهارت آموزی بهبود یافتگان افزود: حوزه کارگری بخش آسیب پذیر است و ضرورت دارد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مراقبت ها و آموزش های لازم را در واحد های تولیدی به صورت مستمر داشته باشد.

 

۱۰۱۰/پ۳۰:ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar