سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۸۲۵۵۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹- ۵۶: ۲۱
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: تعامل و همکاری خوب بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنده و سپاه فتح باعث شد تا کارهای مهم و اساسی در حوزه مسکن محرومان شکل بگیرد به طوری که سهمیه ساخت 37 مسکن محرومان به طور 100درصد تکمیل و تحویل نیازمندان گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج کهگیلویه و بویراحمد, امیر محمود بصیری در دیدار با فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج لنده با قدردانی از تلاش های خوب فرمانده سابق این ناحیه گفت: بسیج و سپاه حقیقتا بهترین پناهگاه برای اقشار مختلف جامعه هستند که این مایه افتخار است.

وی افزود: سپاه پاسداران با حضور مقتدرانه خود در تمام عرصه ها به خصوص محرومیت زدایی در شهرستان های کمتر توسعه یافته توانسته است سهم قابل قبولی در رضایت مندی مردم در مناطق مختلف به دست بیاورد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: تعامل و همکاری خوب بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنده و سپاه فتح باعث شد تا کارهای مهم و اساسی در حوزه مسکن محرومان شکل بگیرد به طوری که سهمیه ساخت 37 مسکن محرومان به طور 100درصد تکمیل و تحویل نیازمندان گردید.

وی در ادامه تاکیدکرد: اقدامات خوب بسیج سازندگی در گازکشی بیش از 170 منزل مسکونی نیازمندان یکی دیگر از اقدامات قابل تحسین ناحیه مقاومت بسیج لنده است که بخش زیادی از نیازمندی های مردم محروم را برآورده کرده است.

بصیری فرد اظهارکرد: در پویش ملی ایران همدل شهرستان لنده رتبه های خوبی را در جذب کمک های مردمی کسب کرده است.

وی گفت:بیش از دوهزار و 800 نفر مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان لنده داریم که ارائه خدمات به این مددجویان تلاش های خوبی خواهیم داد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) تاکیدکرد: بیش از دوهزار و900بسته معیشتی شامل:مرغ گرم، برنج و روغن هستند که توسط یکی از فروشگاه های شهرستان توزیع شده است.

در ادامه نیز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت:رضایت مندی مردم به خصوص اقشار کم درآمد و ایتام از جمله مهمترین شاخصه های مدیران مردمی به خصوص کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

سرهنگ دوم پاسدار روح الله ویسی افزود :کارهای ارزشمندی از سوی بسیج سازندگی با همکاری کمیته امداد و بهزیستی صورت گرفته است که تنها شهرستانی در استان هستیم که تمام سهمیه ابلاغی در حوزه مسکن را انجام داده ایم.

این مسئول تصریح کرد: اگر خدمت برای رضای خداوند باشد بدون شک ماندگار خواهد ماند که انتظار داریم کارهای عام المنفعه بهتر و بیشتری با توجه به محرومیت ها صورت گیرد.

وی تاکید کرد: شناسایی و کمک به نیازمندان و ایتام از اقدامات مهمی است که این رسالت بر دوش کمیته امداد امام خمینی(ره) است که انتظار داریم نهایت دقت در ارائه خدمات به نیازمندان صورت گیرد

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar