سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۸۳۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹- ۴۳: ۱۳
ضرورت تهیه شناسنامه ترافیکی برای شهر بسطام در نشست مدیریت شهری مورد بررسی قرار گرفت.
شناسنامه ترافیکی برای شهر بسطام تهیه می‌شودبه گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، در نشست مدیریت شهری بسطام با رئیس پلیس راهور شهرستان شاهرود، ضرورت تهیه شناسنامه ترافیکی برای شهر بسطام مورد بررسی قرار گرفت.
محمد سلیمانپور، شهردار بسطام ضمن اشاره به عزم شهرداری جهت انجام این اقدام بنیادی، افزود: با هدف تسهیل در جریان ترافیکی خودرویی در سطح شهر و همچنین کاهش حادثه‌خیزی معابر با توجه به اصول طراحی ترافیکی در باغ‌شهرها، این سند تهیه خواهد شد.
وی گفت: در تهیه این سند ارزشمند، آرمان‌های شهر انسان‌محور و توجه به تردد دوچرخه و پیاده در طراحی‌ها مدنظر قرار خواهد گرفت.
سرهنگ مجید فرزانه، رئیس پلیس راهور شهرستان شاهرود ضمن استقبال از طرح ادامه داد: پلیس راهور شهرستان ضمن ضروری شمردن این مهم، آمادگی فنی خود جهت مشاوره و همگرایی در تهیه این شناسنامه ترافیکی را اعلام کرد.
ناصر شمس، نایب رئیس شورای شهر بسطام هم از استقبال اعضای شورای اسلامی شهر برای اجرای این طرح به‌صورت اصولی و مطابق با استاندارد‌های ترافیکی خبر داد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar