سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۸۶۱۷۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹- ۵۸: ۱۰
به همت گروه های جهادی ،خیرین وپایگاههای مقاومت به مناسبت شهادت امام رضا(ع)،امام حسن مجتبی ورحلت پیامبر اسلام بیش از ۱۵۰۰پرس غذای گرم بین نیازمندان وفقرا توزیع شد.

سرهنگ پاسدارحسین نیسی زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر در حاشیه دیدار از پخت این غذاها که در مسجد امام علی(ع)منطفه ۲۵۰ واحدی شوشتر درحال انجام بود ودر گفتگو باخبرنگاربسیج نیوز در شوشتر ضمن تسلیت این ایام حزون واندوه به همه ملت شریف وبصیر ایران ،به تشریح این برنامه اشاره وافزودند:رسالت کمک به محرومان ومستضعفان جامعه ما یکی از ویژگی ائمه و معصومان ما بوده وما هم باالگو گرفتن از آن سیره ومنش باید بخشی از دردهای محرومان ونیازمندان را بتوانیم برطرف نمایم.
فرمانده سپاه شوشتر ادامه دادند:گروه های جهادی و تمام بسیجیان شهرستان در مناطق وبخشهای مختلف با آغاز ویروس کرونا تمام سعی وتلاش خودرا در جهت خدمات رسانی به نیازمندان به خوبی ایفا کردند.
سرهنگ نیسی زاده تصریح کردند:دراین مرحله هم بیش از ۱۵۰۰ پرس غذای گرم با همکاری گروه های جهادی حوزه مقاومت بسیج سه شهری امام رضا(ع)انجام شده بود.
ایشان درپایان از زحمات همه دست اندرکاران و کسانیکه این برنامه را اجرا نمودند تقدیر وتشکر کردند.

تشیع وخاکسپاری شهید دفاع مقدس درشوشتر
 آئین تشیع وخاکسپاری شهید دفاع مقدس شهید روزعلی کرملایی باحضور اقشارمختلف مردم ،نیروهای نظامی وانتظامی وخانواده های معظم شهدا وایثارگران درشهرک مهدی آباد شوشتربرگزارشد.
درابتدایی این مراسم سردارسرتیپ پاسدار خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه درجنوب به عنوان سخنران مراسم ضمن تقدیر وتشکر از حضوراقشارمختلف مردم ومسولان دراین مراسم ،به نقش وجایگاه شهدا در کشورمان اشاره وخاطرنشان کردند:امنیت وآرامش امروز کشورما مدیون ایثار وازخودگذشتگی همین شهیدهای است که بعدازچندین سال باخون خود اتحاد وهمدلی را برای ما به ارمغان آوردند.
سردار خادم سیدالشهدا درادامه افزودند:دشمنان قسم خورده ایران اسلامی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی قصدضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی را داشته اند که شهدا ورزمندگان ما از همه اقشاز مختلف به جبهه هاشتافتند وبا شجاعت وشهامتهای خود دشمن را در رسیدن به مقصود ناکام گذاشته اند.
ایشان درپایان پیروی از ولی فقیه وادامه دادن راه شهدا را کلید عاقبت به خیری وسعادت دانسته اند.
یادآورمیشود شهید روزعلی کرملایی در سال ۱۳۶۲ درمنطقه عملیاتی خیبر به فیض شهادت نائل وبعداز ۳۷به آغوش میهن اسلامی بازگشت ودر زادگاه خود(شهرک مهدی آبادشوشتر)به خاک سپرده شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: