سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۸۶۵۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹- ۳۱: ۱۳
خانم آماسایی در مورد شخصیت و زندگی حضرت زهرا (س) معقتد است : وقتی زندگی حضرت زهرا(س) را به عنوان یک زن کامل بررسی می کنیم ، می بینیم که به تمام دستورات خداوند در تمام مراحل زندگی در قامت دختر و همسر و مادر و زن در اجتماع عمل کرده اند.

 

به گزارش سرویس بسیج جامعه زنان کشور خبرگزاری بسیج- خانم آماسایی در مورد شخصیت و زندگی حضرت زهرا (س) معقتد است : وقتی زندگی حضرت زهرا(س) را به عنوان یک زن کامل بررسی می کنیم ، می بینیم که به تمام دستورات خداوند در تمام مراحل زندگی در قامت دختر و همسر و مادر و زن در اجتماع عمل کرده اند.

کد عکس : ۹۴۸۲۸
عکس از: طنین یاس
تاریخ : ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۸
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: