فرمانده حوزه مقاومت نجمیه شهرستان ملایر خبر داد
فرمانده حوزه مقاومت نجمیه شهرستان ملایر از برگزاری ۱۰ عنوان برنامه طی دهه بصیرت و ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» توسط حوزه مقاومت نجمیه شهرستان ملایر خبر داد.
کد خبر: ۹۳۰۸۹۷۷
|
۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
اجرای ۱۰ عنوان برنامه به‌مناسبت دهه بصیرت در ملایرمهناز سعادت در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار داشت: طی دهه بصیرت و ایام فاطمیه و به مناسبت سالگرد شهادت سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» ۱۰ عنوان برنامه توسط حوزه مقاومت نجمیه شهرستان ملایر برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: برگزاری نشست بصیرتی و ایام فاطمیه به مناسبت دهه بصیرت به صورت مجازی و حضوری در پایگاه‌ها از جمله این برنامه‌ها است.

فرمانده حوزه مقاومت نجمیه شهرستان ملایر با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی دارت و تیراندازی و کوهپیمایی گفت: جشن تکلیف برای دختران منطقه محروم با عنوان جشن تکلیف دختران «حاج قاسم» نیز از دیگر برنامه‌ها است.

وی برگزاری مسابقه کتابخوانی و نقاشی مجازی، ختم قرآن و صلوات مجازی به یاد شهید «سلیمانی» و تهیه کلیپ وعکس نوشته در فضای مجازی را نیز از برنامه‌های اجرایی در این ایام برشمرد.

سعادت با اشاره به برگزاری یادواره مجازی سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» تصریح کرد: تهیه و توزیع پوستر و ماسک توسط هیئت‌های امربه معروف، فعال شدن گروه‌های جهادی با عنوان پویش «سلیمانی» ها، هر پایگاه یک خدمت، ویزیت رایگان و تهیه بسته معیشتی و توزیع ماسک و... به یاد سردار شهید «سلیمانی» نیز با حضور بسیجیان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰ سرکشی از خانواده شهدا به یاد شهید «سلیمانی» و خدمت به پدر و مادر شهید با عنوان «سردار هنوز زنده است» نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام اجرا می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظرات