سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۱۳۹۸۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹- ۵۲: ۰۹
اجتماع بزرگ فاطمیون توسط سپاه آغاجاری برگزارشد.

سرگردپاسدارقنواتی درمصاحبه باخبرنگارخبرگزاری بسیج درآغاجاری گفت:مازنده به لطف ورحمت زهرائیم/ماموربرای خدمت زهرائیم/روزی که تمام خلق حیران هستند/مامنتظرشفاعت زهرائیم.

 وی افزود:من هم به نوبه خودم ایام شهادت بی بی دوعالم حضرت زهراسلام علیها را به پیروان آنحضرت تسلیت عرض میکنم.

قنواتی اظهارداشت:خداوندبمالطف داشت که برای برپایی عزای دخترنبی مکرم اسلام قدمی برداریم وبا اینکاربتوانیم تسلی خاطرقلب امام زمان(عجل الله)باشیم وباشدکه روزقیامت شفاعت گرماباشند.

وی اشاره کرد:من ازهمه مسئولین ومردم وخصوصاهیئت های مذهبی که دربرگزاری این مراسم باشکوه همکاری لازم راداشتندکمال تشکروقدردانی رادارم.

 قنواتی درپایان بیان نمود:به حق پهلوی شکسته حضرت زهراسلام علیها هرچه زودترریشه ویروس منحوس کروناخشک شود تامردم درآرامش وصحت وسلامت زندگی کنند.

 

حضورفرمانده ناحیه مقاومت بسیج آغاجاری

حضورفرمانده ناحیه مقاومت بسیج وجمعی ازپرسنل ناحیه درمراسم شهادت حضرت زهرا(س) که دردفترامام جمعه برگزارشد.

سرگردپاسدارقنواتی درگفتگوباخبرنگارخبرگزاری بسیج درآغاجاری گفت:حضرت زهرا(س)مادرهمه ی خوبیهاست وایام شهادت ایشان بسیاردردناک است.

وی افزود:مابهمراه جمعی ازپرسنل به دعوت امام جمعه جهت شرکت درمراسم شهادت حضرت زهراسلام علیهاحضورپیداکردیم.

حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی امام جمعه محترم شهرستان بیان نمودند.که حضرت زهرا(س)الگوی تمام زنان جهان هستندوشافع روزقیامت که این قلیل توسلات را ازما قبول کنند.

قنواتی درپایان اظهارداشت:من ازپروردگارخواهانم که ماراازاهل بیت وسیره آنان دورمگرداند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar