سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۱۴۷۰۳
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹- ۰۰: ۱۰
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان گفت: مردم استان سمنان در ۹ سال جاری سه میلیاردو ۸۰۸ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که در سرفصل‌های مختلف حمایتی مددجویان و نیازمندان هزینه شده است.
مردم استان سمنان در ۹ سال جاری سه میلیاردو ۸۰۸ میلیون تومان صدقه پرداخت کردندبه گزارش خبرگزاری بسیج، محسن مسعودیان راد، با اشاره به اینکه صدقات جمع‌آوری‌شده صرف امور محرومان جامعه می‌شود، تصریح کرد: سرفصل‌های هزینه کرد این بخش‌ها در قالب بخش‌های حمایت، فرهنگی و مسکن بوده در ۹ ماهه سال جاری بوده است.
وی با اشاره به اینکه به‌طورکلی ۶۶ درصد از مجموع مشارکت‌های مردمی در حوزه حمایت هزینه شده است، تصریح کرد: سه درصد از این بخش در ارائه خدمات ویژه به سالمندان، ۱۵ درصد کمک به پرداخت فرانشیز و خدمات ویژه درمان مددجویان، ۲۰ درصد کمک به امر ازدواج، ۲۰ درصد پرداخت کمک‌های ضروری و هشت درصد در قالب تأمین لوازم زندگی مددجویان، کمک‌هزینه تحصیلی دانش آموزان و کمک‌هزینه تحصیلی دانشجویان دولتی و طلاب علوم دینی صرف شده است.
مسعودیان راد به اختصاص ۱۴ درصد از مجموع مشارکت‌های مردمی در بخش صدقات به حوزه فرهنگی خبر داد و گفت: این بخش از هزینه کرد‌ها در قالب برگزاری اردو‌های زیارتی، آموزش، فعالیت‌های تأمین هزینه‌های ارائه خدمات به دانش آموزان و دانشجویان در کانون‌های فرهنگی ارائه‌شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه ۱۰ درصد از مجموع مشارکت‌های مردمی در قالب کمک به تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن مددجویان اختصاص یافت افزود: ۱۰ درصددر سایر بخش‌های حمایتی از جمله تعامل با مراکز اقتصادی و اجتماعی برای جلب و جذب مشارکت‌های مردمی با هدف کمک به نیازمندان هزینه شد.
وی ضمن از تقدیر از مشارکت مردم استان سمنان در پرداخت صدقه، گفت: هر شهروند سمنانی روزانه ۲۰ تومان و ماهانه نزدیک به ۶۰۰ تومان صدقه در ۹ ماهه نخست امسال صدقه پرداخت کرده است.
مردم استان سمنان می‌توانند وجوه نقدی خود را با شماره‌گیری سامانه آنی پرداخت #۰۲۳۸۸۷۷، شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ و یا شماره کارت ۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ نزد بانک صادرات پرداخت کنند. /ع
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar