سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۱۵۴۱۹
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹- ۱۶: ۱۲
شاهرود_ مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان سمنان گفت: وظیفه اصلی بسیج فرهنگیان کمک به تقویت دستاورد‌های آموزش و پرورش در جهت تربیت نسلی همتراز انقلاب اسلامی می‌باشد.
به گزارش خبرنگار بسیج، در دیدار مسئول بسیج فرهنگیان استان با رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بسطام و بسیج فرهنگیان برنامه‌های بسیج فرهنگیان این منطقه تشریح شد.
سرهنگ محمد یعقوبی در این دیدار نقش آموزش و پرورش را در تربیت انسانی شایسته برشمردند و افزودند: وظیفه اصلی بسیج فرهنگیان کمک به تقویت دستاورد‌های آموزش و پرورش در جهت تربیت نسلی همتراز انقلاب اسلامی می‌باشد.
وی با اشاره به بیانات رهبری بر حفظ شان و جایگاه معلمان و تجلیل از معلمان گمنام در دوران کرونا اظهار امیدواری نمودند: با تعامل و همدلی بتوانیم خواسته‌های مقام معظم رهبری را محقق سازیم.
سرهنگ یعقوبی با اشاره به اثرگذاری کلام یک معلم بر ذهن و فکر دانش آموزان تصریح نمودند: حاصل ۱۲ سال کار آموزش و پرورش تربیت انسان‌هایی خردمند با نظم، شایسته و در یک کلام اهل عمل و جهادگر می‌باشد.
وی تصریح نمودند: جهت رسیدن به دولت و جامعه اسلامی باید آموزش و پرورش را دریابیم تا همه جا اصلاح شود.
حسن دیداری ریاست آموزش و پرورش منطقه بسطام نیز به ظرفیت‌های منطقه از جمله وجود همکاران توانمند و نیرو‌های جوان اشاره نمودند و افزودند: منطقه بسطام نیازمند توجه ویژه می‌باشد تا با سرمایه‌گذاری و حمایت مسئولین بتوانیم در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی گام‌های مثبت برداریم.
وی آشنا نمودن دانش آموزان و نسل جوان با تفکربسیجی و بصیرت افزایی را از اهداف و رسالت مهم بسیج برشمردند و تصریح نمودند: در راستای رسیدن به این اهداف باید شعار را تبدیل به عمل نماییم.
 
وظیفه بسیج فرهنگیان کمک به تقویت دستاورد‌های آموزش و پرورش در جهت تربیت نسلی همتراز انقلاب اسلامی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: