سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۱۶۸۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹- ۱۵: ۲۰
در جلسه مشترک قرارگاه ستادملی لجستیک صورت گرفت؛
رییس سازمان بسیج اصناف بازاریان و فعالان اقتصادی کشور از وزیر کشور و وزیر صمت خواست ترتیبی اتخاذ کنند تا کارگاههای صنفی و جهادی بتوانند از پارچه ملت بلون که مورد تاکیدسازمان غذا و داروست، استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، غلامرضا حسن پور در جلسه مشترک قرارگاه ستادملی لجستیک که با حضور وزیرکشور و وزیرصنعت معدن و تجارت برگزار شد، ضمن ارائه گزارش تولید ماسک توسط ۵۰۰ کارگاه صنفی جهادی در سراسر کشور از عدم عرضه پارچه ماسک به کارگاههای تولیدی در دو ماه متوالی گلایه کرد و با اشاره به دستورالعمل جدید وزارت بهداشت در خصوص ارتقای کیفیت ماسک از وزیر کشور و وزیرصمت خواست ترتیبی اتخاذ نمایند تا کارگاههای صنفی و جهادی بتوانند از پارچه ملت بلون که مورد تاکیدسازمان غذا و داروست، استفاده کنند.

رییس سازمان بسیج اصناف بازاریان و فعالان اقتصادی کشور افزود: در مدتی که پارچه به کارگاههای ما در سراسر کشور تخصیص داده نشد و برخی سلامت مردم را در گرو گران کردن پارچه قرار دادند،هیچ گاه تولیدکنندگان تسلیم این کار غیراخلاقی و انحصارطلبانه نشده و به هر ترتیب که بود پارچه را  تهیه کرده و تولید را ادامه دادند تا در سلامت مردم خللی ایجاد نشود.

عضوهیات عالی نظارت برسازمانهای صنفی گفت: وجود ماسکهای بی کیفیت که در کارگاههای غیرمجاز تولید می شود یا بعضا به صورت قاچاق وارد کشورمی شود، آسیبهای فراوانی در فروش ماسکهای باکیفیت و استاندارد را رقم زده و انشالله با یک برنامه ریزی مشترک با وزارت صمت و وزارت بهداشت با این مجموعه ها برخورد شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: